Zpět na » Premier League » Jamie Redknapp: Bylo by překvapením, kdyby Liverpool skončil v TOP4

Premier League - Jamie Redknapp: Bylo by překvapením, kdyby Liverpool skončil v TOP4

Jamie Redknapp: Bylo by překvapením, kdyby Liverpool skončil v TOP4 © rousingthekop.com, fotbalportal.cz - Jak dopadne Liverpool?

0

Líbilo se

27.02. - Obhajoba titulu je naprosto ztracená. Liverpool zažívá nejhorší krizi od příchodu Jürgena Kloppa. Prohrál čtyři ligová utkání v řadě. Dokonce vypadl z TOP 4 a bude muset hodně zabrat, aby si zajistil místo pro Ligu mistrů. Jamie Redknapp, expert stanice Sky Sports, by to považoval za překvapení, pokud by se to Reds povedlo.

Řada zranění klíčových hráčů, k tomu kopa smůly. Přišla kumulace špatných výsledků i špatných výkonů. Liverpool ztratil jiskru, ztratil sebevědomí.

Aktuálně jsou Reds až na šestém místě. Prohráli čtyři ligové zápasy v řadě. Na vedoucí Manchester City ztrácí už nedostižných 19 bodů. Na čtvrtý West Ham jim schází 5 bodů. O víkendu hrají s posledním Sheffieldem United.

Z posledních devíti utkání prohráli šestkrát. Krize v obraně, která je způsobena zraněními, dohnala trenéra Kloppa k tomu, aby na post stopera postavil Jordana Hendersona. I on už je zraněný.

Jamie Redknapp nepředpokládá, že by se Liverpool dostal do TOP 4.

„Týmy si našly způsob, jak Liverpool přelstít. Vzpomínám si, že když West Bromwich přijel na Anfield, držel se vzadu a nechal Liverpool centrovat do šestnáctky, protože mu schází vysoký střední útočník. A skončilo to remízou 1:1.“

„Samozřejmě, že přijde zlepšení. Ale v současné době je to pro Liverpool velmi obtížné. Když jste v týmu, kde je problém najít formu, má problém s jednoduchými přihrávkami, centry, ...nic se jim nedaří. Musí získat zpět své sebevědomí.“

„Možná neskončí v TOP 4. Nebylo by to překvapení. Vlastně by bylo velkým překvapením, kdyby se jim to povedlo.“

„Musí zhodnotit své šance. Mohli by vyhrát Ligu mistrů? Jakou mají šanci? Měli by se pokusit o něco těžko uvěřitelného v této zvláštní sezóně. Jediné, co nelze popřít, je ztráta formy u důležitých hráčů. Ven z krize může pomoci jen tvrdá práce.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články