Zpět na » Premier League » Alex Telles měl již podruhé chytit koronavirus. Co na to Manchester United?

Premier League - Alex Telles měl již podruhé chytit koronavirus. Co na to Manchester United?

Alex Telles měl již podruhé chytit koronavirus. Co na to Manchester United? © newsbreak.com - Alex Telles

1

Líbilo se

16.11. - Manchester United důkladně prověří zdravotní stav obránce Alexe Tellese poté, co se brazilský reprezentant na konci týdne vrátí z plnění reprezentačních povinností. Podle zpráv z Brazílie měl Telles pozitivní test na koronavirus a přijde o zápas proti Uruguayi. Jenže Telles byl pozitivně testován již v říjnu.

Telles byl poprvé pozitivně testován na koronavirus na konci října a jako výsledek vynechal čtyři zápasy United. Brazilský krajní bek debutoval za klub po svém letním příchodu z Porta v zápase Ligy mistrů proti PSG a dosud to byl jeho jediný start v rudém dresu.

Hráč měl být nicméně již plně zdráv a navíc jej Brazílie nominovala pro nejbližší reprezentační zápasy, jenže jeho start za Kanárky překazil již druhý pozitivní test, po kterém Telles přijde o úterní zápas proti Uruguayi.

Zdravotnický personál United údajně monitoruje situaci v Brazílii a ve chvíli, kdy se Telles vrátí do Anglie, prověří jeho stav.

„Zprávy z Brazílie naznačují, že Telles měl podruhé pozitivní test na Covid-19 a proto v úterý večer vynechá reprezentační zápas proti Uruguayi v Montevideu,“ uvedl Manchester United v prohlášení.

„Je však zřejmé, že Alexův pozitivní test nemusí nutně znamenat, že se virem znovu nakazil. Zdravotnický personál v Aon Training komplexu situaci sleduje a až se Telles vrátí tento týden do Anglie, provede hodnocení.“

„Stále věříme, že náš nedávný podpis z FC Porto bude k dispozici pro sobotní zápas Premier League proti West Bromwichi Albion na Old Trafford."

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 17.11. Odpovědět

Jedni píšou pozitivní, druzí negativní. Je to jak u Muska ... půl na půl Smajlík 3

Kuzma
DeviI - 18.11. Odpovědět

17.11. Brazílie může využít Tellese
Alex Telles nebude chybět Brazílii v kvalifikačním utkání o mistrovství světa v Uruguayi. Obránce Manchesteru United podstoupil opakovaný test a jeho výsledek se ukázal být negativní. (skysports.com)

DeviI

však to byly lži a mediální senzace od začátku..a já jsem to opět říkal... Smajlík 1 kdyby něco tak mám patent na pravdu... Smajlík 7

prasident

to je asi tak pravdivé, jako když místní šímejl danza uvádí v dotazníku svou sexuální orientaci a pohlaví...

prasident
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články