Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer se po slabých výkonech zastal Harryho Maguirea

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer se po slabých výkonech zastal Harryho Maguirea

Ole Gunnar Solskjaer se po slabých výkonech zastal Harryho Maguirea © caughtoffside.com -

0

17.10. - Trenér fotbalistů Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer vyslovil slova podpory na adresu obránce Harryho Maguirea. Ten pro zranění zřejmě vynechá sobotní duel Premier League na hřišti Newcastlu United, navíc se mu nedaří ani herně, odkdy měl v Řecku problémy se zákonem.

Ve středu během zápasu Ligy národů uviděl v prvním poločase červenou kartu a Anglie prohrála s Dánskem 0: 1. „Když Harry přispěje k zdolání Belgie, nejlepšího týmu podle rankingu, tak je to pro vás normální den. Když pak uvidí červenou kartu, je to najednou hlavní zpráva," řekl před novináři Solskjaer.

Maguire uviděl žlutou kartu už v prvních pěti minutách středečního zápasu na Wembley, ve 31. minutě mu pak faul na Kaspera Dolberga vysloužil druhou a tím i vyloučení ze hry.

Dánsko nakonec zápas vyhrálo 1-0 díky gólu Christiana Eriksena, který proměnil penaltu.

Maguire s Manchesterem United nezačal sezónu 2020/21 zrovna pozitivně. V prvních třech ligových kláních inkasovali 11 gólů, včetně debaklu s Tottenhamem 6-1.

„Jednou jste nahoře, jednou dole. Je spousta věcí, se kterými je třeba se vypořádat. Harry má ohromnou odolnost. Vím, že se vrátí. Vím, že chce hrát, pracovat a zapomenout na pár zápasů, za které ho kritizovali,doplnil norský kouč.