Zpět na » Premier League » Velký návrat je blízko. Tottenham Hotspur se měl dohodnout s Realem Madrid na přesunu Garetha Balea

Premier League - Velký návrat je blízko. Tottenham Hotspur se měl dohodnout s Realem Madrid na přesunu Garetha Balea

Velký návrat je blízko. Tottenham Hotspur se měl dohodnout s Realem Madrid na přesunu Garetha Balea © express.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

17.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Tottenham Hotspur se výrazně přiblížil návratu jedné ze svých největších ikon. Podle informací televizní stanice Sky už jen formality brání příchodu Garetha Balea na hostování z Realu Madrid, kam před sedmi lety zamířil právě z Tottenhamu za tehdy rekordních 86 milionů liber.

Kdo by to čekal? Gareth Bale, v posledních letech hojně spojovaný s přestupy do Manchesteru United nebo Číny, je na pokraji velkého návratu do Tottenhamu.

Podle stanice Sky už Bale netrpělivě čeká na zelenou k odletu do Londýna, kde svým podpisem stvrdí hostování v klubu, kde si během šesti let udělal jméno a vysloužil si rekordní přestup do Realu Madrid.

Právníci ve Španělsku i Anglii údajně pracují na přípravě smluv, díky nimž zamíří Bale na roční hostování ke Spurs. Ti přitom souhlasili, že za tuto dobu zaplatí kolem 20 milionů liber na mzdách a poplatcích za hostování.

Sám Bale návrat do svého bývalého klubu vítá a doufá, že v dresu Spurs si bude moci znovu získat respekt fotbalového světa, o který přišel během nejen posledních měsíců nevydařeného působení na Santiagu Bernabeu.

Podle zdrojů blízkých hráči však potrvá nejméně měsíc, než se Bale vrátí do plné formy. Přestože tento měsíc odehrál dva zápasy za Wales, údajně není úplně fit a bude potřebovat čas, než získá zpět zápasovou kondici.

Zdroj blízký jednání také prozradil, že pokrok je v tuto chvíli pomalejší, ale na obou stranách se očekává, že se hostování uskuteční. Na otázku, zda očekává, že se Bale stane hráčem Spurs, odpověděl: „Samozřejmě.“

Real Madrid nedávno po dlouhých peripetiích oznámil, že Balea nechá odejít na hostování, aby ze svého mzdového rozpočtu ukrojil porci 500 tisíc liber za týden, které Bale pobírá na Bernabeu.

Bale byl přitom už delší dobu mimo sestavu Zinedina Zidana a v nemilost upadl i u fanoušků Bílého Baletu. O jeho hostování přitom uvažoval i Manchester United, který jej viděl jako záložní možnost v případě, že se mu nepovede přivést Jadona Sancha z Dortmundu.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 17.09. Odpovědět

Legenda se vrací Smajlík 2

peeko83

jediný rozumný řešení ... upřímně se docela těším na Balea s novou motivací Smajlík 1

red_neck

No ale to ještě nevíme jestli se vůbec do nějaké přijatelné formy dostane, protože ono takovou dobu zevlovat ve španělsku a potom jít hrát do PL a zase začít makat, to pro něj nebude jednoduchý

Tomguncz1
Cornero - 17.09. Odpovědět

tak tak..obávám se že tenhle frajer už docela vypadl z režimu kdy musí makat na sto procent. Často zraněnej navíc nejmladší už taky není, takže ta dynamika na které vždy stavěl asi už taky nebude taková jak v 25..no jsem na něj zvědavej

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články