Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp: Pokud najdeme správného hráče, můžeme nakupovat

Premier League - Jürgen Klopp: Pokud najdeme správného hráče, můžeme nakupovat

Jürgen Klopp: Pokud najdeme správného hráče, můžeme nakupovat © express.co.uk - Jurgen Klopp

2

Líbilo se

11.09. - Pouze jedinou posilu přivedl za celé léto obhájce titulu v Premier League Liverpool, podle kouče Jürgena Kloppa ale není vyloučeno, že The Reds ještě budou nakupovat. Německý manažer přiznal, že potenciální podpisy budou záležet na tom, zda se Liverpoolu podaří najít správné posily.

Liverpool v sobotu začne svoji cestu za obhajobou titulu v Premier League zápasem proti Leedsu United je dosti pravděpodobné, že Klopp vsadí na všechny klíčové postavy loňské sezóny.

Nemá přitom ani moc na výběr, Liverpool totiž za celé léto přivedl pouze jedinou novou posilu v podobě levého obránce Konstantinose Tsimikase, přičemž nadále se spekuluje také o možném podpisu záložníka Bayernu Mnichov Thiaga Alcantary.

Podle Kloppa ale Liverpool není nucen podnikat výrazné změny v kádru a věří hráčům, se kterými v loňské sezóně zvedl nad hlavu titul pro anglického šampiona.

„Od doby, co tu jsem, ještě nebylo přestupové okno, ve kterém bych si řekl: Pokud nezískáme tohoto hráče, nemůžeme jít do sezóny. Ani jednou,“ řekl Klopp v rozhovoru pro Sky Sports.

„Jsme v luxusní pozici, kdy můžeme přivést pouze opravdu dobrého hráče a pokud ne, máme k dispozici opravdu dobré hráče.“

„Přestupové podnikání je tak trochu divadlo. Každý rok je to pořád to stejné. Někdo hledá hráče, někdo má peníze a všechny tyto věci.

S odchodem z Anfield Road je naopak spojován záložník Georginio Wijnaldum, o kterého jeví velký zájem nový trenér Barcelony Ronald Koeman.

Klopp však přiznal, že mezi Liverpoolem a Wijnaldumem je “všechno v pohodě“ bez ohledu na fakt, že nizozemskému reprezentantovi běží v klubu poslední rok smlouvy.

„Samozřejmě, že jsem s ním mluvil od návratu z reprezentačního srazu. Ano, všechno ohledně budoucnosti je naprosto v pořádku. Nemůžu mluvit o situaci, co bude za pár let, ale pro tuto chvíli je všechno v pohodě,“ dodal Klopp.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 13.09. Odpovědět

Má pravdu, předsedo. I tak to lze dělat. Když se hráčů nezbavuje a má stabilizované mužstvo, není důvod nakupovat.

peeko83
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články