Zpět na » Premier League » Arsenal nabízí Willianovi tříletý kontrakt

Premier League - Arsenal nabízí Willianovi tříletý kontrakt

Arsenal nabízí Willianovi tříletý kontrakt © goal.com, fotbalportal.cz - Arsenal chce Williana

3

Líbilo se

05.08. - S Chelsea se na nové smlouvě nedohodl a jeho odchod ze Stamford Bridge je více než pravděpodobný. Je dlouhodobě spojován s Barcelonou. Měl se ozvat i americký klub Inter Miami, kde je jedním z vlastníků David Beckham. Teď to ale vypadá, že by mohl Willian zůstat v Anglii, a dokonce i v Londýně. Arsenal mu totiž předložil oficiální nabídku na tříletou smlouvu.

Brazilský útočník by mohl pomoci kádru Mikela Artety, který by měl postupně zažívat další a další omlazování. V Chelsea jsou otevřeni přijímat nabídky na takřka třetinu stávajícího kádru. Willian je jedním z těchto hráčů. Nový kontrakt s Blues podepsat nechce. Odmítá jej už více než dva roky.

Za 5 týdnů začíná nová sezóna, a dá se předpokládat, že v ní Willian dres Chelsea oblékat nebude. V uplynulé sezóně naskočil do 47 utkání a po restartu vstřelil v Premier League 4 góly.

Podle Kaveha Solhekola ze Sky Sports chce Willian poslední velký kontrakt, nejlépe takový, který mu vyprší minimálně za tři roky.

„Willian chce jednu velkou finální smlouvu - v ideálním případě tříletou dohodu, která ho zajistí až do 35 let. Chelsea by si ho chtěla ponechat, i když mu tři roky určitě nenabídnou.“

„V tuto chvíli to vypadá, že Arsenal je jeho nejpravděpodobnější destinací, ale je to volný hráč a ve svém věku, realisticky, pravděpodobně půjdete tam, kde dostanete nejvíce peněz a nejdelší smlouvu.“

Právě Arsenal měl již Willianovi oficiálně nabídnout tříletý kontrakt. Otázkou je, jaká je výše platu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články