Zpět na » Premier League » Barcelona má v hledáčku překvapivé jméno. Poptávala se na obránce Tottenhamu Hotspur

Premier League - Barcelona má v hledáčku překvapivé jméno. Poptávala se na obránce Tottenhamu Hotspur

Barcelona má v hledáčku překvapivé jméno. Poptávala se na obránce Tottenhamu Hotspur © fcbarcelonanoticias.com - Josep Maria Bartomeu

0

Líbilo se

14.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Překvapivé jméno do obrany by mohla během letního přestupového termínu přivést Barcelona. O tom, že katalánský velkoklub plánuje výraznou přestavbu kádru, se již ví a nyní uniklo jméno jednoho z hráčů, na jejichž dostupnost se již mělo poptávat vedení Barcelony anglického Tottenhamu Hotspur.

Podle informací televizní stanice Sky projevila Barcelona zájem o levého obránce Tottenhamu Ryana Sessegnona, kterého má údajně v hledáčku už od doby, kdy na sebe poprvé výrazněji upozornil ve Fulhamu.

Skauti Barcelony měli Sessegnona sledovat například v roce 2018, kdy s Fulhamem bojoval v play-off Championship o postup do Premier League a mladého anglického beka označili jako jednoho z nejnadějnějších hráčů v Evropě.

Nyní to vypadá, že Barcelona začíná podnikat první kroky v boji o hráčův podpis a Sessegnon měl být součástí návrhů možných letních výměn mezi oběma kluby.

SessegnonRyan Sessegnon se zatím neprosadil v Tottenhamu, přesto má o něj zájem Barca. (zdroj: skysports.com)

Podle Sky nabízela Barcelona jako součást výměny například Nelsona Semeda nebo Samuela Umtitiho. Zájem přitom měla také o záložníka Spurs Tanguye Ndombeleho, než podepsala z Juventusu Miralema Pjaniče.

Pro Barcelonu je právě post levého obránce jednou z priorit pro letní přestupový termín a Sessegnon je vysoko na seznamu možných posil katalánského velkoklubu, přestože se po přestupu do Tottenhamu zatím spíše hledá.

Spurs loni v létě obětovali za příchod dvacetiletého mladíka z Fulhamu 25 milionů liber, Sessegnon ale za celou sezónu naskočil pouze do čtyř utkání Premier League a celkem do 12 zápasů ve všech soutěžích.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 15.07. Odpovědět

katalánci chtěli dojebat dalšímu hráči kariéru... Smajlík 2 takovýmu hnoji můžou fanditz jen omezenci nebo píče

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články