Zpět na » Premier League » Chelsea je připravena prodat Kepu. Už je v kontaktu s jeho možným nástupcem

Premier League - Chelsea je připravena prodat Kepu. Už je v kontaktu s jeho možným nástupcem

Chelsea je připravena prodat Kepu. Už je v kontaktu s jeho možným nástupcem © skysports.com, fotbalportal.cz - Kepa Arrizabalaga

5

Líbilo se

13.07. - Chelsea zvažuje možnost příchodu brankáře Ajaxu Andreho Onany, jehož vidí jako ideální náhradu za chybujícího Kepu Arrizabalagu. Španělský brankář se po svým letošních výkonech v bráně Blues ocitl pod palbou kritiky ze strany fanoušků i odborníků a Chelsea je ochotna naslouchat nabídkám za 25letého brankáře.

Španělský reprezentant neprožívá nejlepší sezónu své kariéry. Kvůli nevýrazným výkonům přišel uprostřed sezóny na čas o post brankářské jedničky, kde ho nahradil Willy Caballero a přestože se po několika zápasech do brány vrátil, zlepšení výkonů nepřišlo.

Další nepovedený výkon předvedl například při prohře 3:0 se Sheffieldem United, kdy mu bylo přičítáno hned několik inkasovaných gólů a znovu se objevily spekulace o jeho budoucnosti na Stamford Bridge.

Situace dokonce došla tak daleko, že Chelsea by byla ochotna v případě dobré nabídky nechat Kepu odejít a jako jeho náhradu si již vyhlédla brankáře Ajaxu Andreho Onanu.

Problémem však může být Kepova cena, španělský brankář totiž přicházel před dvěma lety do klubu za rekordních 80 milionů eur a Blues nebudou chtít i vzhledem k jeho věku na jeho odchodu výrazněji prodělávat.

OnanaChelsea by v případě prodeje Kepy ráda získala oporu Ajaxu Andrého Onanu. (zdroj: skysports.com)

Chelsea je již údajně v kontaktu s Onanou, za kterého by Ajax požadoval přibližně 30 milionů eur, což je jen zlomek částky, kterou Chelsea utratila za bývalého gólmana Athletica Bilbao.

„V posledních měsících došlo mezi zástupci Chelsea a Onany k pravidelným kontaktům a i samotného hráče láká myšlenka připojit se k týmu Franka Lamparda, který se snaží budovat tým plný mladých hráčů, schopný bojovat v nadcházejících letech o trofeje,“ uvádí deník The Athletic.

Kromě Onany má Frank Lampard nadále vysoko na svém seznamu také brankáře Manchesteru United Deana Hendersona, který hostuje v Sheffieldu United.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / football365.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Další nepovedený výkon předvedl například při prohře 3:0 se Sheffieldem United, kdy mu bylo přičítáno hned několik inkasovaných gólů a znovu se objevily spekulace o jeho budoucnosti na Stamford Bridge. Tak táto veta je bomba Smajlík 2 ani jeden gól nebola jeho chyba.

Jakub1993
Kuzma - 13.07. Odpovědět

Nedávno se tady psalo o Cekirovi. Teď Onana a další Henderson ...
Ono hlavně, kdo koupí Kepu a dá za něj balík ? A ani Chelsea nemá neomezený badget na přestupy a musí řešit ještě i obranu. Smajlík 7

Kuzma

Upřímně, Caballero je lepší a nechápu proč tam Frankie Kepu dává.

Prochyno
Eidur - 14.07. Odpovědět

To fakt není. Hrají pro něj zkušenosti, ale chyb dělá stejně, skvělých zákroků předvede méně, nohou není tak přesný.

Eidur

Já jsem fakt neviděl Kepu chytit něco “navíc” což od top brankáře prostě očekávám. Názor rozhodně neberu. Máš to nakoukaný víc, ale stojím si za tím.

Prochyno
Dawer24 - 13.07. Odpovědět

Byl bych rád kdyby to takto dopadlo. Ale nemyslím si, že je to reálné Smajlík 7

Dawer24
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články