Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer doufá, že Paul Pogba podepíše nový kontrakt

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer doufá, že Paul Pogba podepíše nový kontrakt

Ole Gunnar Solskjaer doufá, že Paul Pogba podepíše nový kontrakt © skysports.com, fotbalportal.cz - Zůstane Pogba v United?

4

Líbilo se

09.07. - Dlouhodobě je spojován s Realem Madrid i s Juventusem. Před půlrokem tyto zvěsti ještě zesílily. Paul Pogba byl sužován četnými zraněními a vypadalo to na jeho odchod z Manchesteru United. Po pauze se ale vrátil do hry. Je důležitým článkem základní sestavy Red Devils a manažer Ole Gunnar Solskjaer věří, že francouzský reprezentant bude na Old Trafford působit ještě dlouhé roky.

V minulém utkání proti Bournemouthu odehrál Paul Pogba poprvé od třicátého září loňského roku kompletních devadesát minut. Svým výkonem pomohl k výhře 5:2. Dostává se do herní pohody. Klape jeho spolupráce s Brunem Fernandesem. Mohou na to navázat už dnes večer, kdy je čeká souboj s Aston Villou.

Je jasné, že bude potřeba vyřešit budoucnost Paula Pogby. Zájem Realu Madrid i Juventusu trvá. On sám přiznal, že by rád vyzkoušel novou výzvu a je na ni připraven. Jenomže tato slova už vzala voda.

Teď se řeší, zda podepíše nový kontrakt s Manchesterem United. Stávající smlouva mu vyprší 30. června 2021. Před nedávnem se vedení Rudých ďáblů podařilo uzavřít nové kontrakty s Nemanjou Matičem i Scottem McTominayem.

Norský lodivod Ole Gunnar Solskjaer pevně věří, že se totéž podaří i u francouzského záložníka.

„Nemůžu komentovat rozhovory mezi hráčem a klubem, ale je samozřejmé, že chceme naše nejlepší hráče udržet.“

„Chceme vybudovat tým pro budoucnost. Scott a Nemanja hrají na podobných pozicích, ale jsou v rozdílných fázích svých kariér. Jeden je na jejím začátku, druhý už je zkušený hráč.“

„Potřebujeme také hráče ve středním věku. Takže doufáme, že se nám to podaří. Vím, že od doby, co se Paul vrátil po zranění, vypadá každým dnem lépe a lépe. Prostě si užívá fotbal. Uvidíme, kam vše nasměřuje.“

Manchester United aktuálně drží skvělou šňůru 16 soutěžních utkání v řadě bez prohry. Paul Pogba v posledních zápasech ukazuje svou důležitost pro mužstvo.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 09.07. Odpovědět

No názorů je mega,ale pravda je taková, že když Pogba vyžene z hlavy bubaky a věnuje se pouze hře,patří mezi nejlepší středopolaře na světě.....a pokud bude hrát jak nyní-budu rád když zůstane na OT.

DeviI

....Ralphík nabízí nový kontrakt Smajlík 3 Smajlík 13 ..tak to bude cca. 800 000 lib. týdně pro lenocha Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Kuzma - 09.07. Odpovědět

Juventus je dle mého out ( finance ) a Real to bude mít taky nahnuté.
Nejspíš bude vše záležet, jestli United vybojují účast v LM. Pokud ano, tak věřím, že Pogba zůstane. Na všech jde teď vidět herní pohoda, tak snad jim to vydrží co nejdéle. Smajlík 7

Kuzma
balmain - 09.07. Odpovědět

nevíš, jak to je s případným postupem z pátého místa za situace, že city potvrdí ban?

balmain
Wazz - 09.07. Odpovědět

13.července je soud

Wazz

A pokud se ban potvrdí tak automaticky postupuje tým z 5. místa? Nebo to se vše bude řešit až u soudu?! Docela by to zamotalo, ale upřímně budu překvapen kdyby se to stalo.

Prochyno
Wazz - 09.07. Odpovědět

dle pravidel UEFA ano...

Wazz
Kuzma - 09.07. Odpovědět

Pokud City dostane ban, tak je 5. místo v LM. Rozhodne se v pondělí.

Kuzma
Wazz - 09.07. Odpovědět

UEFA’s Champions League rule 4.08 , in the event of a team being disqualified from the competition, their spot goes to the next best-placed club in the top flight.

Wazz

Díky díky. Nevím teď jestli se někdy něco takového stalo. Každopádně by teď v PL by byl zajímavý boj i o to 5.místo. Ale jak jsem řekl, nevím nevím.

Prochyno
Wazz - 09.07. Odpovědět

za mě by stačilo, kdyby Pogba změnil agenta

Wazz

AVS doufá, že ne. Všechny Raiolovské hráče nakopat do prdele a ven.

AVSuvorov
Kuzma - 09.07. Odpovědět

Tak snad Raiola zamaká a domluví přestup Lingarda do West hamu.
Měl by v United alespoň nějaké plusové body Smajlík 3

Kuzma
Wazz - 09.07. Odpovědět

Lingarada koupí nějaká provninční londýnská žumpa...která konkrétně si doplň sám... Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články