Zpět na » Premier League » Arsenal chce prodat jednoho ze tří hráčů, aby měl na přestup Thomase Parteyho

Premier League - Arsenal chce prodat jednoho ze tří hráčů, aby měl na přestup Thomase Parteyho

Arsenal chce prodat jednoho ze tří hráčů, aby měl na přestup Thomase Parteyho © express.co.uk - Thomas Partey

2

Líbilo se

05.07. - Arsenal je připraven přivést záložníka Atlétika Madrid Thomase Parteyho na Emirates Stadium i za cenu prodeje jednoho ze tří hráčů, kteří jsou často spojováni možným letním odchodem. Podle zpráv ze Španělska je Arsenal blízko Parteyho podpisu poté, co slíbil zaplacení výkupní klauzule ve výši 45,6 milionu liber.

Post defenzivního záložníka je dlouhodobým problémem Arsenalu, nyní se však zdá, že se jej nový manažer Mikel Arteta rozhodl vyřešit podpisem 27letého ghanského reprezentanta.

Ten by měl na Emirates Stadium vytvořit spolehlivější řešení tohoto postu, než Granit Xhaka a Lucas Torreira, kteří nejen v letošní sezóně častokrát neposkytovali dostatečnou podporu pro obránce.

Podle deníku The Athletic Arsenal v poslední době zintenzivnil svůj zájem o podpis Parteyho a stále doufá, že vyjedná přestup za nižší částku, než 45,6 milionů liber, což je hodnota doložky o uvolnění hráče, zakotvená v jeho smlouvě.

Arsenal se přesto zřejmě bude muset rozloučit s jedním z trojice hráčů, jehož prodej by měl pomoci financovat Parteyho nákup. Jsou mezi nimi Matteo Guendouzi, Alexandre Lacazette a Lucas Torreira, kteří nemají pod Artetou jistotu místa v základní sestavě.

Ghanský reprezentant už vyjádřil svůj zájem připojit se k Arsenalu a Mikel Arteta jej označuje jako klíčový podpis léta, vedle prodloužení smlouvy s útočníkem Pierrem-Emerickem Aubameyangem.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / football365.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 06.07. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 to dřív půjde do United než ty socky seženou prachy

Wazz

určite dobrá posila pre Arsenal mali by to skúsiť a toho Guenduziho sa zbaviť ten je zralý tak na riadnu facku namyslený trtko to iba korunoval pri tej prehre s Brightonom aký to je charakter

martyy_98
Reklama
Reklama
Nejnovější články