Zpět na » Premier League » Manchester United už zná cenu Jacka Grealishe. Bude muset sáhnout hluboko do kapsy

Premier League - Manchester United už zná cenu Jacka Grealishe. Bude muset sáhnout hluboko do kapsy

Manchester United už zná cenu Jacka Grealishe. Bude muset sáhnout hluboko do kapsy © express.co.uk - Jack Grealish

3

Líbilo se

17.06. - VIDEO Manchester United podle všeho už definitivně vzdal možný příchod Jadona Sancha, za kterého Borussia Dortmund požaduje přes 100 milionů liber, o to více se ale chce soustředit na podpis záložníka Aston Villy Jacka Grealishe. Jenže už nyní je jasné, že jeho přestup nevyjde United o moc levněji.

Výkonný místopředseda United Ed Woodward udělal z Grealishe jeden z hlavních přestupových cílů United pro letní přestupový termín, zvláště poté, co zřejmě definitivně padla možnost podpisu křídla Dortmundu Jadona Sancha.

Grealish má být levnější alternativou za Sancha, jehož cenu si Dortmund stanovil na více než 100 milionů liber, což je i pro jinak rozhazovačné Rudé Ďábly po finančních ztrátách způsobených pandemií koronaviru až příliš velká suma.

Jenže podle informací deníku Daily Mail nebude podpis Grealishe o moc levnější, Aston Villa totiž za svůj klenot požaduje 80 milionů liber a pokud se udrží v Premier League, nechce o prodeji 24letého záložníka ani slyšet.

Jde o to, jak se k situaci postaví sám Grealish. 24letý ofenzivní záložník působí v Aston Ville od svých šesti let a mohl by se rozhodnout udělat další krok ve své kariéře, zvláště pokud mu United budou moci nabídnout zápasy Ligy mistrů.

Aston Villa se po koronavirové pauze vrátí do hry ve středu zápasem proti Sheffieldu United. Svěřenci Deana Smithe se v současné době nachází na devatenácté příčce tabulky Premier League, se ztrátou dvou bodů na pozice zajišťující udržení se v soutěži.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Radši připlatit za Sancha...

Prochyno
Wazz - 19.06. Odpovědět

asi tak... na pozici, kde hraje Sancho nikoho United nemají...Grealish leda místo Pogby pokud teda odejde...

Wazz

United se skloňuje už snad s každým hráčem. Neskutečně mě to vytáčí. Nemyslím si, že nás na tolika místech tlačí pata. Ten tým (počítám i Pogbu) se mi začíná fakt líbit.
Přestaňme nahánět kdejaký jména za 50-80mil a radši se soustřeďme na Sancha. To jediný a budu to brát za úspěšné přestupové období.

Prochyno

Dal bych za něj max. 50 mega.Ale jestli ho budou chtít, nic jiného jim nezbyde.Za mě osobně bych ho bral.

Rudejdablik

Ještě Havertz,Kimmich,jeden obránce a budu nesmírně rád Smajlík 2 Smajlík 2

Rudejdablik
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články