Zpět na » Premier League » Premier League oficiálně oznámila datum návratu. Kdy se v Anglii znovu začne hrát?

Premier League - Premier League oficiálně oznámila datum návratu. Kdy se v Anglii znovu začne hrát?

Premier League oficiálně oznámila datum návratu. Kdy se v Anglii znovu začne hrát? © SkySports.com - Premier League

1

Líbilo se

28.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Pokud již netrpělivě očekáváte návrat ostrovního fotbalu, máme pro vás dobrou zprávu. Na čtvrtečním zasedání klubů Premier League totiž padlo definitivní stanovisko, kdy se po koronavirové pauze znovu naplno rozjede anglická soutěž. A všichni fanoušci Premier League se dočkají už v červnu.

Konkrétní datum návratu Premier League je stanoveno na 17. června a otevřou jej zápasy mezi Aston Villou a Sheffieldem United a Manchesterem City proti Arsenalu.

Oba zápasy byly původně odloženy kvůli finále EFL Cupu a po nich se první kompletní kolo odehraje v pátek 19. června.

Premier League chce sezónu ukončit do prvního víkendu v srpnu, načež by se následující sobotu mělo hrát finále FA Cupu.

Fotbal byl v Anglii pozastaven 13. března po mimořádném zasedání Premier League, fotbalové asociace, zástupců nižších soutěží a ženské Super League.

Premier League tak bude následovat například německou Bundesligu, která již úspěšně odstartovala zápasy na prázdných stadionech. Také UEFA plánuje dokončit Evropskou ligu a Ligu mistrů v srpnovém termínu.


Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pentoe - 29.05. Odpovědět

Kurzové sázení - Fotbal - Stolní tenis - Tenis - 100% spolehlivé informace.

https://netese.blogspot.cz/

pentoe
Wazz - 29.05. Odpovědět

píčovina..odehrajou pár zápasů a stejně to zas přeruší pač začne stoupat počet nakažených..v srpnu začít pěkně od znova všechny ostrovní soutěže a je klid .. pokud jsou scouseři fakt tak dobří tak ten titul udělají zas..

Wazz
peeko83 - 29.05. Odpovědět

Jen blbni. Já naopak doufám, že to klapne a pojedou jak namydlení. A jestli ne, tak jsem se zmýlil. Nebude to naposled Smajlík 2

peeko83
Redsss - 29.05. Odpovědět

Wazz ale uvedomujes si jednu vec ze v srpnu sa nemusí nič zmeniť ta choroba tam bude stále možno to už bude kludneisie ale bude to stále tak určite sa sezóna nezačne tak ako by začala za normálnych okolností nejaké obmedzenia tam budu stále. A nemusíš sa báť mi aj budúcu sezónu pôjdeme na plno a to už je jedno ako táto sezóna dopadne...

Redsss

Bundesliga zatím jede v pohodě. A jak už bylo zmiňováno výše, to by se nemuselo začít hrát nikdy, pokud by se na tohle bralo ohled. Ten vir jen tak nezmizí a co se změní v srpnu? Že to bude více pod kontrolou a méně nakažených? Dobře, ale stejně by se hrálo bez fanoušků, takže je to úplně jedno. Je třeba se vrátit do normálu, ti hráči jsou všichni testovaní. U nás kluby z nižších soutěží hrajou normálně přáteláky a neslyšel jsem o nikom, kdo by nechtěl hrát, že by se bál.

MaraHCFC

A profesionálové jsou protestovaní a berou za to miliony, ale furt mají někteří problém. Tak ať nehrajou, dokuď nebude vakcína... ALe taky by se nemuseli nějakej pátek dočkat.

MaraHCFC
Wazz - 29.05. Odpovědět

jáko za sebe jsem taky za to aby se dohrálo...United potřebují urvat LM už jen kvůli prestiži a penězům...jen o tom silně pochybuju že se to zvládne bez poroblémů s tím čínským stabilizátorem společnosti Smajlík 1

Wazz
pentoe - 28.05. Odpovědět

Kurzové sázení - Fotbal - Stolní tenis - Tenis - 100% spolehlivé informace.

https://netese.blogspot.cz/

pentoe
Reklama
Reklama
Nejnovější články