Zpět na » Premier League » Owen Hargreaves: Jadon Sancho by mohl v Manchesteru United vyhrát Zlatý míč

Premier League - Owen Hargreaves: Jadon Sancho by mohl v Manchesteru United vyhrát Zlatý míč

Owen Hargreaves: Jadon Sancho by mohl v Manchesteru United vyhrát Zlatý míč © kooxda.com, fotbalportal.cz - Jadon Sancho a Zlatý míč?

2

Líbilo se

17.05. - Další člověk, další názor. Diskuze kolem Jadona Sancha nekončí. Mluví se o jeho odchodu z Borussie Dortmund. Údajně má mít největší šanci na jeho získání Manchester United. Owen Hargreaves, bývalý hráč Red Devils, věří, že by v jeho dresu následně mohl vyhrát Zlatý míč. Říká, že Sancho je úžasný talent, který umí věci jako Neymar či Wayne Rooney.

V sobotu se znovu rozběhla německá Bundesliga. Borussia Dortmund ve vestfálském derby porazila Schalke 4:0. Jadon Sancho scházel v základní sestavě. Na hřiště se dostal až v 79. minutě, kdy domácí vedli už 4:0.

Bývalý záložník Manchesteru United Owen Hargreaves věří, že Jadon Sancho může vyhrát Zlatý míč. Mohl by to dokázat v dresu Red Devils. Také porovnává mladou anglickou hvězdu s Waynem Rooneym, Neymarem a Kylianem Mbappém.

Sancho je už nějakou dobu spojen s odchodem z Borussie Dortmund, ačkoli každý klub, který chce získat toto křídlo, dobře ví, že dohoda nebude levná.

„Jadon pozná svou vlastní hru a musí najít to, co je pro něj nejlepší.“

„Je zřejmé, že Liverpool a Manchester City se vzdálily od všech ostatních týmů v Premier League, ale United jsou stále klubem, do kterého hráči chtějí přijít. Věci jdou v určitých cyklech. Manchester United se vrátí na výsluní a získání hráče, jakým je Jadon, by hodně pomohlo.“

„Zná Manchester dobře, protože v tomto městě žil, ale kdokoli ho dostane, bude mít velké štěstí. Vím, že Sancho bude stát hodně peněz, ale máte hráče, který se v příštím desetiletí stane jedinečným.“

„Může se stát vítězem Zlatého míče? Ano, protože je potenciálně mimo všechny ostatní hráče. Vliv na hru, který už prokázal, je úžasný.“

„Mnoho lidí má pocit, že mladí hráči budou potřebovat čas na vývoj. Ale když se teď podíváte na hráče, jakým byl Wayne Rooney a jakým je teď Jadon...jsou výjimeční. Nepotřebují čas. Přijdou a hned září.“

„Fotbalová hra je tak strukturovaná a technická, že dítě jako on může do hry vnést svůj vlastní styl a hrát si s takovou kreativitou. Je neskutečně těžké předvídat, co udělá.“

„Normálně, když sledujete zápasy, víte, co se stane, zatímco s Jadonem...je to jako s Neymarem. To je k nezaplacení. Když není místo, Jadon najde volný prostor.“

Owen Hargreaves také uvedl, že sledoval zápas mezi Dortmundem a PSG. Řekl, že podle něj byl Jadon Sancho zdaleka nejlepší na hřišti. Byl lepší než Neymar či Mbappé.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Paráda. Ať si svoje Zlaté Míče vyhrává někde jinde a od United se drží co nejdál.

BeckhamKakaZidane
Kuzma - 18.05. Odpovědět

Doufám, že Sancho do United přestoupí. Těším se na anglickou spolupráci s Rashfordem, jak v klubu tak i na repre úrovni.

Kuzma

na zlatý míč potřebuješ 1. byt v top tymu který je na očích - splněno 2.byt v LM a dostat se daleko - nesplněno

Vincent12
DeviI - 18.05. Odpovědět

To je hloupost..... Smajlík 7

DeviI
Cornero - 18.05. Odpovědět

je pravda a je to fakt na pováženou že aby hráč získal nebo byl v širší nominaci na ZM tak MUSÍ hrát v top klubu. Jako kdyby Van Dijk, Messi, Mbappe, Ronaldo atd. byli v průměrnym klubu horšími hráči a až to že hrajou s jinýma hvězdama je individuálně pozvedne. V americkejch soutěžích (NBA, NFL, NHL) může nejužitečnějšího hráče vyhrát klidně hráč ze středu tabulky bez kolektivního úspěchu.

Cornero
Panyny - 18.05. Odpovědět

Pro začátek by bylo dobrý, kdyby se pravidla pro ZM ustálily. Mám pocit, že každej rok se vyhodnocují na jiným základě a hlavně by měli mít všichni hráči stejnou startovní pozici..

Panyny
DeviI - 18.05. Odpovědět

Podle mě je to celkově debilní trofej , protože nelze srovnávat obránce s útočníkem ......

DeviI

Dobry sci-fi Smajlík 3

BlueFor16years
Reklama
Reklama
Nejnovější články