Zpět na » Premier League » Chelsea je blízko druhé letní posily. Osobně si ji vyžádal Frank Lampard

Premier League - Chelsea je blízko druhé letní posily. Osobně si ji vyžádal Frank Lampard

Chelsea je blízko druhé letní posily. Osobně si ji vyžádal Frank Lampard © express.co.uk - Frank Lampard

1

Líbilo se

02.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manažer Chelsea Frank Lampard je údajně blízko dokončení druhého letního podpisu, kterým by rád posílil tým pro příští sezónu. Pokud se jej podaří dotáhnout do úspěšného konce, bude se jednat už o druhou letní akvizici po příchodu záložníka Ajaxu Hakima Ziyecha.

Pro Franka Lamparda se nejedná o krok do neznáma, mladého záložníka Maxe Birda si totiž vyhlédl v Derby, kde během loňské sezóny trénoval a nyní je se svým bývalým klubem blízko dohody, podle které by měl za podpis hráče zaplatit 4,8 milionu liber.

Právě pod Lampardem zažil Bird během loňské sezóny debut v seniorském fotbale a letos patřil pod vedením Philipa Cocua mezi pravidelné hráče v základní sestavě Derby.

Přestože je Bird všeobecně považován za budoucího kapitána Derby, v poslední době je devatenáctiletý mladík díky svému raketovému vývoji čím dál častěji spojován s přestupem do Premier League.

Max BirdMax Bird se podle všeho stane druhou letní posilou Chelsea. (zdroj: dailymail.co.uk)

Je to mladý, velice zdvořilý hráč s velkou touhou se zlepšovat a také skvělý spoluhráč,“ řekl o Birdovi Lampard na konci loňské sezóny. „Je to nesmírně všestranný hráč bez ohledu na to, zda nastupuje v mládežnických týmech nebo v prvním týmu.“

Vzhledem k finančním následkům pandemie koronaviru se zdá velice nepravděpodobné, že budou kluby během léta utrácet tak, jako v posledních letech a Birda vidí Lampard jako natolik výhodnou posilu, že o jeho podpis osobně požádal vedení Chelsea.

Bird by se tak mohl stát druhou letní posilou Chelsea po podpisu záložníka Hakima Ziyecha, na jehož přestupu se Blues dohodli s Ajaxem už v lednu za částku 36,6 milionu liber.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

noo modra strana londyna by mohla mit letos zajimave zmeny, a rozhodne spis pozitivni

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články