Zpět na » Premier League » Sergio Agüero: Většina hráčů se návratu bojí

Premier League - Sergio Agüero: Většina hráčů se návratu bojí

Sergio Agüero: Většina hráčů se návratu bojí © skysports.com, fotbalportal.cz - Sergio Agüero

1

Líbilo se

01.05. - Během této těžké doby tráví drtivou většinu času ve svém domě v Cheshire. Pozorně sleduje zprávy o tom, kdy by se mohla sezóna znovu rozběhnout. Ovšem Sergio Agüero, hvězdný útočník Manchesteru City, tvrdí, že se většina hráčů Premier League bojí návratu. Týmy se postupně vracejí k tréninku a řeší se, kdy se začne hrát.

Sergio Agüero není prvním hráčem Premier League, který před návratem varoval. Před ním už vyjádřil obavy například Antonio Rüdiger z Chelsea.

Kluby Premier League jsou i nadále odhodlány dohrát letošní ročník. Na dnešní páteční schůzi mají obdržet návrhy o „Restartu projektu“. Sezóna by se mohla znovu nastartovat údajně 8. června.

Vláda má také přezkoumat to, zda nějak pozmění podmínky pro trénink hráčů. Toto jednání je naplánováno na příští čtvrtek.

Jednatřicetiletý Sergio Agüero tráví čas ve svém domě v Cheshire. I on by se mohl brzy vrátit k tréninku.

„Většina hráčů se bojí, protože mají rodinu, mají děti, malé děti, rodiče...“

„Děsí mě to. Trávím čas doma se svou přítelkyní. S jinými lidmi nepřicházím do kontaktu. Bojím se také toho, že jsou lidé, kteří nemají příznaky, ale i tak vás mohou nakazit.“

„Proto jsem zůstal doma. Můžete být nakažení, a přitom o tom vůbec nevíte.“

Tréninkový komplex na Etihad Stadium zatím zůstává uzavřen. Hráči plní individuální plány. Pep Guardiola a také nejméně 8 dalších hráčů Citizens by měli zamířit do dvoutýdenní karantény, až se vrátí do Anglie.

Zemi opustili například David Silva, Bernardo Silva, Fernandinho, Gabriel Jesus, Ederson nebo Rodri.

Zatím to vypadá, že by hráči Premier League na trénincích měli povinně používat roušky. Čeká se ještě na schválení vlády.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tifo - 02.05. Odpovědět

My už hrajeme asi dva týdny a všichni jsou v cajku Smajlík 3

Tifo

Ten kdo to má dostat tak to dostane a rouška mu proti tomu nepomůže tudíž proč končit většinu akcí když je ve výsledku jedno jestli se takové akce člověk účastní nebo tam není. A pokud se to nezačne řešit pořádně tak nemá smysl čekat na samovolné zlepšení stavu.

MESSIFCB
Trvii - 01.05. Odpovědět

Nemoc tu zůstane do konce věků .. nezmizí .. čím dřív začnete hrát, tím líp, sledovat zápasy ze záznamu je šílenost .. Smajlík 2

Trvii

Sorry, ale ten vir tu bude i v srpnu, kdy by měla začít nová sezona. Nemůžou držet zavřený vše věčně. Ať se to někomu líbí nebo ne, dokud nebude vakcína, to nebezpečí tu bude stále, ten vir jen tak nezmizí. TO můžou rovnou zrušit i příští sezonu s tímhle přístupem. Tím nechci říct, že pro ně nemám pochopení, ale tak to prostě je...

MaraHCFC

Já si myslím, že to pro 22 lidí na hřišti a pár lidí na lavičce a v hledišti už nebude teď tak nebezpečné jako na začátku epidemie, bohužel se ještě pár měsíců bude muset hrát bez diváků, ale hrát se dle mého může

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články