Zpět na » Premier League » Premier League zřejmě nezačne dřív než 8. června. Dohrála by se pak během 5 týdnů

Premier League - Premier League zřejmě nezačne dřív než 8. června. Dohrála by se pak během 5 týdnů

Premier League zřejmě nezačne dřív než 8. června. Dohrála by se pak během 5 týdnů © fr24news.com, fotbalportal.cz - Kdy zase začne Premier League?

0

Líbilo se

18.04. - Většině klubů z Premier League zbývá odehrát ještě devět utkání. Některým pak ještě o jeden zápas více. Současná situace v Anglii nedovoluje, aby se nejvyšší fotbalová soutěž vrátila na scénu v nejbližší době. Jako ideální scénář se jeví začít znovu hrát od 8. června. Soutěž by se pak stihla dohrát během pěti týdnů.

Kluby Premier League nadále touží dokončit tento ročník. Na páteční schůzce jejich zástupců nebyla projednávána možnost dokončit soutěž do 30. června. To s největší pravděpodobností nebude možné stihnout.

Klubům byly představeny různé modely a možnosti, jak by se mohla sezóna dohrát. Hrát by se mohlo v červnu, v červenci a možná také i v srpnu. Každopádně bylo zopakováno, že se nebude pokračovat do doby, kdy vláda prohlásí, že je to bezpečné.

Každý klub musí odehrát ještě minimálně devět utkání. Počítá se s tím, že by se taková porce dala stihnout během 5 týdnů.

Vláda ve čtvrtek zopakovala, že současné restrikce budou platit minimálně do 7. května. Pokud vláda po tomto datu povolí klubům přípravu na zápasy, pak by se na začátku června mohlo začít znovu hrát.

Počítá se s tím, že všichni zúčastnění by byli testováni a samozřejmě by se hrálo bez účasti diváků. Naposledy se hrálo 13. března.

Příští schůze se bude konat 1. května. UEFA si přeje, aby byly domácí soutěže dokončeny do srpna. Na 29. srpna je naplánováno finále Ligy mistrů v Istanbulu.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články