Zpět na » Premier League » Chelsea přijde o Zappacostu. Ten míří na roční hostování do AS Řím

Premier League - Chelsea přijde o Zappacostu. Ten míří na roční hostování do AS Řím

Chelsea přijde o Zappacostu. Ten míří na roční hostování do AS Řím © skysports.com, fotbalportal.cz - Davide Zappacosta

1

Líbilo se

21.08. - Další hráč míří ze Stamford Bridge pryč. Pravý obránce Davide Zappacosta bude z Chelsea jednu sezónu hostovat v AS Řím. Už podstupuje lékařskou prohlídku a vše by mělo být ještě během dneška oficiální. Zappacosta se do rodné země vrací po dvou letech. Za Blues odehrál celkem 35 utkání a jisté místo v základní sestavě si nevybojoval.

Podle dostupných informací AS Řím za hostování londýnskému klubu nic nezaplatí, ale bude financovat Zappacostův plat. Ten by se měl za celou sezónu vyšplhat na sumu okolo 2,3 miliónu liber. Davide Zappacosta už přistál v Římě a měl by již podstupovat lékařskou prohlídku.

„Návrat do mé země je pro mě velmi emotivní. Hodně mi Itálie chyběla. Jsem rád, že jsem zpátky doma a že budu hrát za AS Řím.“

„Cítím se tady jako doma, protože bydlím skutečně velmi blízko. Znám sportovního ředitele Gianlucu Petrachiho. Vím, jak velkou vášeň do své práce vkládá. Znám i vášnivou fanouškovskou základnu klubu. Tým je velmi mladý. Myslím, že se nám bude dařit dobře,“ uvedl Zappacosta.

Frank Lampard s hráčem, který přišel v roce 2017 z FC Turín, očividně nepočítal. Pod Mauriziem Sarrim nastoupil Davide Zappacosta v minulé sezóně pouze čtyřikrát.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Miras - 21.08. Odpovědět

Vzdy mi prislo, jako by sám nechápal, jak se do Chelsea dostal. Na CFC nemá, ale vzhledem k tomu, že už na ní nemá pomalu ani Azpi, tak ... Doufám, že Reece bude velmi dobrý, protože Azpi už mě začíná vytáčet tak, jako mě ke konci štace vytáčel Ivanovič.

Miras

Skoda me se libil.ovsem kdyz ma na pozici azpiho je to tezky,ale je technictejsi tak nvm ,maji nahradu vubec?

BlueFor16years
Eidur - 21.08. Odpovědět

Tyjo, tak snad to bez něj přežijem Smajlík 11

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články