Zpět na » Premier League » Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež

Premier League - Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež

Conte měl Fábregasovi říct, že může opustit Chelsea. Španělova reakce: Je to lež © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Cesc Fábregas

2

Líbilo se

29.08. - Dvanáct minut. Takovou herní porci dostal zatím Cesc Fábregas v této sezóně pod Antoniem Contem. Italský kouč Chelsea očividně španělskému záložníkovi příliš nevěří, i když prohlásil, že s ním dále počítá. Nyní se ovšem vyrojily zprávy o tom, že měl Fábregasovi oznámit, že může odejít. Jsou snad Cescovy dny na Stamford Bridge sečteny? On sám tyto spekulace vyvrátil.

Devětadvacetiletý španělský záložník Cesc Fábregas je v Chelsea od roku 2014, kdy si jej do týmu přivedl José Mourinho. Společně pak v sezóně 2014/2015 dobyly pro Blues titul. Fábregas patřil k hlavním oporám.

Jenomže teď je vše jinak. Klub už vede Antonio Conte a nevypadá to, že by pod ním Fábregas zažíval hezké časy. Chelsea odehrála tři kola a Fábregas nastoupil pouze na 12 minut proti Watfordu, kdy si připsal gólovou asistenci.

Antonio Conte má rád tvrdě pracující hráče. O Fábregasovi se to nedalo tvrdit snad nikdy. Je možné, že toto je právě tím hlavním problémem. Podle nejrůznějších britských deníků měl Conte Fábregasovi oznámit, že si může hledat nový klub. Vypadá to, že Fábregasovy dny v Chelsea jsou sečteny.

Sám hráč však tyto zvěsti razantně odmítá.

„Na rozdíl od toho, co bylo napsáno, manažer a já máme dobrý vztah. Nikdy mi neřekl, že mohu odejít.“

„Řekl mi, že se mnou počítá. Stejně jako já počítám s ním. Budu dál pokračovat v boji za tento klub a udělám pro něj jen to nejlepší až do samotného konce. Jsem plně oddán Chelsea a mým jediným cílem je, abych jí pomohl k vítězstvím na hřišti.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesun.co.uk, zimbio.com, skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
WyQinac - 29.08. Odpovědět

pro něj byla největší chyba odejít z arsenalu podle mě, tam byl neotřesitelnej střed zálohy a jistota základní sestavy, v barce i chelsea už nikdy nebyl ten no1, i když zase neříkám, že by jen vysedával na lavičce..

WyQinac
Passion - 29.08. Odpovědět

no to je sice pravda, ale z druheho hlediska když si vemeš kolik trofejí vyhrál s Barcou a Chelsea od té doby co odešel. Kolik jich za tu dobu nasbíral Arsenal. On především jako asi každý hráč chtěl trofeje...a ty taky vyhrál.

Passion
WyQinac - 29.08. Odpovědět

z jedný strany máš pravdu, z druhý strany, kdyby z arsenalu každou chvíli takhle někdo neodcházel, tak mohli už taky trofeje mít, wenger věčně kupuje mladý hráče, který vychová a když mají přijít ty roky kdy by to měli klubu splácet tu důvěru, tak zdrhnou někam jinam..

WyQinac
UMBR0 - 29.08. Odpovědět

V arsenalu to byl hráč,kolem kterého se dělala hra. V chelsea je jen jeden z mnoha.

UMBR0
Passion - 29.08. Odpovědět

no to co říkáš je snad perfektní scénář pro klub když vychovává nebo koupí mladého hráče. Jenže hráči jsou taky jen lidi a fotbal je byznys. Chtějí trofeje a peníze... věrnost klubu už dnešní době znají jen snad z vyprávění starších generací.

Passion
Fowler - 29.08. Odpovědět

Jo tobě bude tak někdo ještě věřit.

Fowler

...stejně jako já počítám s ním."... To mě pobavilo Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

ronaldo_vesmiru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články