Zpět na » Premier League » AC Milán odmítlo nabídku Chelsea ve výši 30 milionů liber za obránce Alessia Romagnoliho

Premier League - AC Milán odmítlo nabídku Chelsea ve výši 30 milionů liber za obránce Alessia Romagnoliho

AC Milán odmítlo nabídku Chelsea ve výši 30 milionů liber za obránce Alessia Romagnoliho © planetamilan.it - Alessio Romagnoli

1

Líbilo se

23.08. - AC Milán podle informací televizní stanice Sky Italy odmítlo nabídku Chelsea ve výši 30 milionů liber za středního obránce Alessia Romagnoliho. The Blues tak nadále marně hledají posilu na post stopera, v pondělí totiž přišli o poslední naději na podpis Kalidoua Koulibalyho, jenž zůstává v Neapoli.

Romagnoli působí v AC Milán teprve od loňského léta, kdy do klubu přišel za 21 milionů liber z AS Řím a za italský klub odehrál v loňské sezóně Serie A 34 utkání. V těch si vedl tak dobře, že si dokonce vysloužil srovnání s legendárními obránci klubu Alessandrem Nestou a Thiagem Silvou.

AC Milán proto nemá žádný zájem nechat italského reprezentanta do 21 let odejít a bez váhání odmítlo nabídku Chelsea, jejíž manažer Antonio Conte po sobotní výhře 2:1 nad Watfordem zdůraznil, že potřebuje nového obránce.

„Podíváte-li se na náš tým, zjistíte, že máme jen pět obránců - čtyři dnes nastoupili a ten pátý je hráč akademie Ola Aina,“ řekl Conte.

„Ola je hodně dobrý - má velký potenciál, ale se všemi mladými hráči musíte pracovat a postupně je zapracovávat do prvního týmu. Jasně, má před sebou velkou budoucnost.“

„Pokud se nám jeden obránce zraní, nebo bude mít trest, tak budeme mít problém, ale klub to ví a každý den mluvíme o tom, jak bychom mohli mužstvo posílit.“

The Blues měli v hledáčku také vyhledávaného obránce Neapole Kalidoua Koulibalyho, jenže s italským celkem se nedokázali dohodnout na přestupu a Koulibaly tak v týmu zůstane.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
UMBR0 - 24.08. Odpovědět

Kdo by šel do průměrnýho klubu kterýmu byly dány dvě výhry s magorem Costou.

UMBR0
Reklama
Reklama
Nejnovější články