Zpět na » Premier League » West Ham přišel o nejdražšího hráče své historie – Ayew bude pro zranění chybět až 4 měsíce

Premier League - West Ham přišel o nejdražšího hráče své historie – Ayew bude pro zranění chybět až 4 měsíce

West Ham přišel o nejdražšího hráče své historie – Ayew bude pro zranění chybět až 4 měsíce © espnfc.com, fotbalportal.cz - André Ayew

0

Líbilo se

18.08. - André Ayew prožil velmi nešťastný debut v dresu West Hamu. Proti Chelsea odehrál jen 35 minut, pak musel pro zranění střídat. Jeho poraněné stehno si vyžádá chirurgický zákrok a ghanský útočník bude Kladivářům chybět až 4 měsíce. Hammers za něj zaplatili Swansea 20,5 miliónu liber. Budou doufat, že se jim tato investice ještě vyplatí.

Hráči West Hamu se nyní připravují na svůj zápas proti rumunské Astře, přes kterou se chtějí probojovat do základní skupiny Evropské ligy. Slaven Bilič nemůže počítat s André Ayewem a na tomto faktu se v následujících několika měsících nebude nic měnit.

André Ayew debutoval v dresu West Hamu v pondělí proti Chelsea. Ovšem jeho čas na hřišti neměl dlouhého trvání. Ve 35. minutě musel ze hřiště pro zranění stehna. Vyšetření ukázalo, že bude potřeba chirurgického zákroku.

„Jsme z toho velmi smutní. André nám bude scházet až 4 měsíce. Musí na operaci,“ prohlásil na sociálních médiích Jack Sullivan, syn jednoho z vlastníků West Hamu.

To potvrdil Stijn Vandenbroucke, vedoucí lékařské sekce West Hamu.

„André Ayew si poranil pravé stehno v pondělním utkání proti Chelsea. Ve středu podstoupil vyšetření. V tuto chvíli je těžké určit, jak dlouhou dobu rekonvalescence si toto zranění vyžádá. Ovšem bude to dlouhá doba.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články