Zpět na » Premier League » Özil naléhá na vedení Gunners: V létě musíme přivést posily

Premier League - Özil naléhá na vedení Gunners: V létě musíme přivést posily

Özil naléhá na vedení Gunners: V létě musíme přivést posily © zimbio.com, fotbalportal.cz - Mesut Özil chce v létě posily

1

Líbilo se

28.03. - Arsenal je sice stále ve hře o titul, ale velmi lehce se může stát, že z toho bude znovu marný boj. Kanonýři ztrácí na vedoucí Leicester 11 bodů, i když mají zápas k dobru. V příští sezóně tu bude mít ještě těžší. Mesut Özil prohlásil, že Arsenal musí během letního přestupového okna získat dobré posily, jinak se na vrcholu Premier League neudrží. Zajímá ho také to, co provede Pep Guardiola se Citizens.

V této sezóně mohou Gunners skončit bez jediné trofeje. Netýká se jich FA Cup, ani Champions League. Jedinou soutěží je pro ně už jen Premier League. Samozřejmě, že fanoušci touží po titulu. Ten je ovšem aktuálně dost vzdálen. Na vedoucí Leicester se dívá Arsenal s jedenáctibodovým odstupem.

V příští sezóně to bude ještě těžší. Do Manchesteru City přichází Pep Guardiola. Změna se dá očekávat i u kormidla Manchesteru United. Chelsea bude chtít také napravit nepovedenou sezónu. Liverpool s Jürgenem Kloppem také věří v lepší zítřky. Zapomínat se nesmí ani na stále se lepšící Tottenham. Leicester může zopakovat úchvatnou sezónu. A také jej může napodobit někdo jiný z nefavorizovaných klubů.

Během minulého léta získal Arsenal pouze Petra Čecha. V zimě pak přivedli Elnenyho. Mesut Özil věří, že v letos v létě přijde do kádru Kanonýrů více posil. Jinak by mohl nejvyšší příčky lehce opustit.

„Víme, že to nebude jednoduché a že potřebujeme posily, pokud budeme chtít i v příští sezóně zůstat na vrcholu.“

„Je to opět zajímavé sledovat, kdo investuje a do koho - jak se kluby během letního přestupového období zachovají.“

„Do Premier League přicházejí velcí trenéři. Mám na mysli především Pepa Guardiolu. Všude tam, kde byl, měl úspěch. Je to kouč, jehož týmy jsou pro každého vždy obávanými soupeři.“

„Zajímá mě, co udělá s Manchesterem City. Vtiskne mu svůj styl. Lidé budou velmi překvapeni.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tscar - 29.03. Odpovědět

Jestli tahle sezóna něco dokázala, pak to, že není potřeba kupovat bandu předraženejch kokotů. Na světě jsou jen dva hráči, kteří jsou dost výjimeční na to, aby stály nehorázný peníze. Zbytek je o tom, jak si ti hráči sednou s týmem.

Tscar
S.O.B - 28.03. Odpovědět

Anglani zas budou vyhazovat nesmysly za prumeraky. Juventusu se z hostovacky vrati Isla, honem s nim za 50 mega nekam na ostrovy

S.O.B
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články