Zpět na » Premier League » Rooney po divoké remíze v Newcastlu: Mám stejný pocit, jako bychom prohráli

Premier League - Rooney po divoké remíze v Newcastlu: Mám stejný pocit, jako bychom prohráli

Rooney po divoké remíze v Newcastlu: Mám stejný pocit, jako bychom prohráli © zimbio.com - Zklamaný Rooney v zápase s Newcastlem

6

13.01. - Manchester United sice na půdě Newcastlu neodehrál nudné utkání. Diváci viděli hned 6 gólů, ale Red Devils na hřišti osmnáctého celku Premier League jen remizovali 3:3. Magpies vyrovnali v poslední minutě. Hostující kapitán Wayne Rooney, který zaznamenal 2 branky a jednu asistenci, cítil po duelu velké zklamání, stejné jako kdyby jeho mužstvo prohrálo.

Rudí ďáblové začali v Sport Direct Areně dobře. Už v 9. minutě proměnil Wayne Rooney pokutový kop. V 38. minutě předvedli hosté smrtící brejk, Rooney krásně našel Lingarda, který zvýšil na 0:2. Jenomže ještě před pauzou snížil Wijnaldum. V 67. minutě dostaly výhodu penalty také Straky. Mitrovič se stejně jako Rooney nemýlil. Ovšem kapitán Manchesteru United chtěl vyhrát za každou cenu. V 79. minutě znovu strhl vedení na stranu United. Poslední slovo však měl Dummett, jenž srovnal v poslední minutě na konečných 3:3.

Wayne Rooney byl po zápas z výsledku zklamaný.

„Cítím se, jako bychom prohráli.“

„Poté, co jsme vstřelili tři krásné góly, jsme možná polevili v koncentraci. Je to pro nás velké zklamání. Inkasovali jsme hloupé góly, měli jsme se tomu vyhnout. Stálo nás to dva body.“

„Když jdete do dvoubrankového vedení, tak byste zápas už do vítězného konce dotáhnout měli. Nebyli jsme schopni proměnit všechny naše šance a byli jsme za to potrestáni.“

Vůdčí postava Manchesteru United pak ještě dodala:

„Vždy se snažíme hrát ofenzivní zábavný fotbal. To je to, o co se pokoušíme v každém utkání. Doufejme, že v příštích zápasech se nám povede skórovat vícekrát.“

Více informací o Manchester United naleznete zde.