Zpět na » Premier League » Chelsea, Manchester City a Manchester United sledují Jamieho Vardyho

Premier League - Chelsea, Manchester City a Manchester United sledují Jamieho Vardyho

Chelsea, Manchester City a Manchester United sledují Jamieho Vardyho © images.sportinglife.com - Jamie Vardy a Riyad Mahrez

0

Líbilo se

06.01. - Manchester City, Manchester United a Chelsea podle zdrojů televizní stanice Sky Sports pečlivě monitorují situaci kolem budoucnosti nejlepšího střelce Premier League Jamieho Vardyho v Leicesteru. Anglický reprezentant patří se svými 15 nastřílenými góly k největším překvapením sezóny a zálusk má na něj několik anglických velkoklubů.

Aktuálně nejlepší střelec anglické Premier League má v Leicesteru smlouvu ještě na dva a půl roku a přestože v klubu vydělává “jen“ 40 tisíc liber týdně, nabídku na nový kontrakt zatím nedostal.

Zájem o něj proto jeví například Manchester United a Chelsea, kteří mají v letošní sezóně velké problémy v ofenzivní části hry a během ledna by mohli sáhnout po nové posile do útoku.

Vardy příští týden oslaví své už 29 narozeniny a nemusí mít do budoucna mnoho příležitostí přestoupit do některého z evropských velkoklubů, v jednom z předních celků Premier League by si navíc přišel na podstatné zvýšení příjmu.

Leicester je nicméně stále odhodlán udržet svého klíčového hráče, který pokud naváže na první polovinu sezóny, může Liškám pomoci i k senzačnímu místu v top čtyřce. Díky zájmu velkoklubů by si navíc brzy mohl vysloužit zajímavější smlouvu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
spirki - 06.01. Odpovědět

Typické jednosezoní raketa. Kolik už jich takovejch bylo. To spíš ten Mahrez, ten má daleko větší potenciál.

spirki
DeviI - 06.01. Odpovědět

Přestupové spekulace

Manchester United je připraven nabídnout Realu Madrid 75 milionů liber za 26letého Garetha Balea. (Daily Mail)

DeviI
kuzma - 06.01. Odpovědět

jednoletá záležitost ... jak vyšel, tak zapadne Smajlík 7

kuzma

Leicester nemám tolik nasledovaný, letos jsem viděl asi 3 celé zápasy, ale mám podobný názor. Špatný nebude, ale ani výjimečný.

Bolomsson85
Reklama
Reklama
Nejnovější články