Zpět na » Premier League » Van Gaal: Blindovo zranění není tak vážné, jak se původně zdálo

Premier League - Van Gaal: Blindovo zranění není tak vážné, jak se původně zdálo

Van Gaal: Blindovo zranění není tak vážné, jak se původně zdálo © zimbio.com - Daley Blind

1

Líbilo se

21.11. - Trenér Manchester United tvrdí, že zranění Daleyho Blinda není tak vážné jak si původně myslel. Holandský fotbalista si poranil koleno během kvalifikačního utkání nizozemského týmu proti Lotyšsku. Původně se myslelo, že Blind bude mimo hru až šest měsíců, ovšem nakonec by se na hřiště mohl vrátit podstatně dříve.

Van Gaal se k Blindovu problému vyjádřil na tiskové konferenci, kde novinářům řekl: „Má ortézu a měl by zůstat 10 dní v klidu. Poté proběhne další kontrola, která nám řekne o jeho zranění více.“

„V každém případě to není tak zlé, jak si doktoři původně mysleli. Léčba sice nějaký čas zabere, ale ne šest měsíců.“

Van Gaal také prozradil, že Angel Di María a David De Gea budou v sobotu již připraveni nastoupit. María byl převezen do nemocnice po střetu s bývalým hráčem United Nanim během přátelského utkání Argentiny s Portugalskem. De Gea se taktéž zranil v mezinárodním zápase, když si vykloubil prst.

„Di María již normálně trénoval, takže si nemyslím, že by byl v jeho případě nějaký otazník a žádný problém nemá ani De Gea. Otazník je pouze u Luka Shawa, který stále není úplně fit po zranění podkolenní šlachy.“

Jistý start není ani v případě Michaela Carricka, který si v kvalifikačním utkání proti Slovinsku poranil třísla a bude tedy ještě muset podstoupit test, jenž rozhodne, zdali si v sobotu zahraje.

„Musím počkat jak dopadnou páteční testy, ale předpokládám, že i on je připravený hrát,“ dodal van Gaal.

Na druhou stranu budou chybět Phil Jones, Marcos Rojo, Jonny Evans, Rafael a Radamel Falcao. Všichni tito fotbalisté vynechali již utkání s Crystal Palace (United vyhráli 1:0) a nevypadá to, že by v sobotu měli nastoupit.

To potvrdil i sám van Gaal, který na otázku, zdali některý hráčů který vynechal poslední ligový zápas nastoupí proti Arsenalu, odpověděl: "Je těžké říct, zdali jsou připraveni hrát. To se uvidí na pátečním tréninku."

„Proti Arsenalu ale nenastoupí. Mou filozofií je, že každý musí trénovat s týmem alespoň jeden týden, v lepším případě dva.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Josef Hladík / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 21.11. Odpovědět

Falcao je snad prokletý ... Smajlík 11

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články