Zpět na » Premier League » Mourinho: Wengerovi se omlouvat nemusím

Premier League - Mourinho: Wengerovi se omlouvat nemusím

Mourinho: Wengerovi se omlouvat nemusím © uk.eurosport.yahoo.com - Jose Mourinho

0

Líbilo se

04.10. - Manažer Chelsea José Mourinho se krátce před nedělním londýnským derby proti Arsenalu odmítl omluvit manažerovi soupeře Arsénu Wengerovi, kterého v únoru nazval “specialistou na selhání.“ Arsenal pod vedením francouzského manažera dokázal až letos ukončit devítileté čekání na zisk trofeje.

Mourinho se v únoru pustil do slovní přestřelky s manažerem Arsenalu Wengerem, který rozdmýchal vášnivou debatu svým komentářem o šancích Chelsea na zisk titulu v loňské sezoně.

Wenger tehdy nesouhlasil s Mourinhovým názorem, že Chelsea není favoritem na zisk ligového titulu, přestože v tu dobu držela první místo tabulky a prohlásil, že portugalský manažer jen snižuje šance svého týmu, protože se obává neúspěchu.

Manažer Chelsea si však nenechal nic líbit a Wengera nazval “specialistou na selhání,“ jelikož jeho Arsenal v tu dobu čekal už devátý rok na zisk trofeje a dlouhý půst ukončil až v závěru sezony ziskem FA Cupu.

„Byl to něčeho důsledek“, řekl Mourinho před nedělním derby proti Arsenalu. „Předtím jsem neměl v úmyslu něco takového říkat. Nedostal jsem omluvu, a proto se nemusím omlouvat.“

Mourinho, který už během svého prvního působení na Stamford Bridge nazval Wengera “voyeurem,“ ale chce na tuto slovní přestřelku s manažerem Arsenalu zapomenout a soustředit se jen na další zápas mezi oběma soupeři.

„Chci se přes to přenést, zapomenout na to a jít kupředu bez toho, abych přemýšlel o tom, co se stalo. Nepotřebujeme to, konec, teď náš čeká další zápas s velkou odpovědností pro nás oba.“

„Nikdy jsem neměl možnost proti němu hrát, ať už to bylo v plážovém fotbale, nebo něčem jiném, vždy jen Chelsea proti Arsenalu. Být osmnáct let v Arsenalu je pro něj obrovský úspěch a gratuluji mu i klubu.“

Mourinho dá v neděli šanci Céscu Fábregasovi poprvé nastoupit v dresu Chelsea proti svému bývalému klubu, navzdory tomu, jak ho přijmou jeho bývalí příznivci, kteří mu nemohou zapomenout, že v létě přestoupil do klubu úhlavního rivala.

„Reakci fanoušků Arsenalu nikdo neposlouchá. Záleží na tom, co budou dělat fanoušci Chelsea. Když budou dělat hluk, nikdo nebude slyšet fanoušky Arsenalu. V každém zápase byl pro nás fenomenální. Ve chvíli, kdy jsme se ho rozhodli přivést do klubu, jsem nemohl být šťastnější,“ dodal Mourinho.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reekwon - 04.10. Odpovědět

Jsem moc rád, že tento mediální sociopat, alibista, egoista a bůh ví co ještě, netropí zlo ve Španělsku..

Reekwon

100% souhlas a skvělý komentář Joseho. Proč se omlouvat někomu, kdo neví, co je to trofej??? Smajlík 4

Chelsea_boy_
Mariooo - 04.10. Odpovědět

Za to Torres ví co je to dat gol a to je nejdulezitejsi ne?? Smajlík 2 Smajlík 2

Mariooo

Trottles už je v piči

EdenHazard7

Stále ho vlastní Chelsea Smajlík 7

tomibon26

Však právě...

Patoslav

Ale az prijde bude bez smlouvy a muze tahnout doprdele:)

TerryJePan

Klasická Chelsea... takto se tam chovají k hráčům (Lampard) -.- Ubozí "fanoušci"

FIlutaLFCYNWA
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články