Zpět na » Premier League » Lampard by mohl v Manchesteru City hostovat až do února

Premier League - Lampard by mohl v Manchesteru City hostovat až do února

Lampard by mohl v Manchesteru City hostovat až do února © football365.com - Frank Lampard

0

Líbilo se

23.09. - Zkušený záložník Frank Lampard by si podle zákulisních zdrojů mohl prodloužit své hostování v Manchesteru City až do února příštího roku. Lampard, jenž o víkendu svým gólem přispěl k remíze Citizens 1:1 proti Chelsea, momentálně na Etihad Stadium hostuje do konce prosince.

Bývalý záložník Chelsea se po letním podpisu dvouleté smlouvy v nově se tvořícím týmu kanadsko-americké MLS New York City vrátil do Premier League na hostování do Manchesteru City, kde má smlouvu do konce letošního kalendářního roku.

S výkony 36letého záložníka však na Etihad Stadium panuje velká spokojenost a podle informací televizní stanice Sky Sports by mohlo být Lampardovo hostování prodlouženo až do konce února, čímž by manažer Manuel Pellegrini pokryl absenci Yayi Tourého, který v tu dobu bude reprezentovat Pobřeží Slonoviny na africkém poháru národů.

New York City sice už od Nového roku začne s předsezónní přípravou, ale Lampard by se díky své fyzičce, kterou získá v Manchesteru City, mohl ke svému novému zaměstnavateli připojit až před začátkem sezony v MLS.

Pokud se prodloužení Lampardova hostování podaří dohodnout, mohl by se bývalý anglický reprezentant 31. ledna vrátit na Stamford Bridge, kde Manchester City čeká utkání proti Chelsea.

„V tuto chvíli vám na tuto otázku nemohu odpovědět,“ přiznal Pellegrini před středečním utkáním Capital One Cupu proti Sheffieldu Wednesday.

„Frank u nás určitě zůstane do ledna, protože do této doby nebude mít v Americe co dělat, jelikož se nehraje. V lednu uvidíme co se stane a pak se teprve rozhodneme.“

Manchester City je také spojován s lednovým příchodem mladého záložníka Evertonu Rosse Barkleyho, což však Pellegrini považuje za čiré spekulace.

„Myslím si, že vám tuto chvíli vám dám stejnou odpověď, jako vždy, když dostanu podobnou otázku...Nebudu mluvit o těchto fámách. V tuto chvíli se do našeho týmu nesnažíme nikoho přivést,“ dodal Pellegrini.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články