Zpět na » Premier League » Tottenham jedná o příchodu Franka de Boera

Premier League - Tottenham jedná o příchodu Franka de Boera

Tottenham jedná o příchodu Franka de Boera © sportsmole.co.uk - Frank De Boer

0

Líbilo se

29.04. - Tottenham Hotspur si zdá se vyhlédl nového manažera a kontaktoval Ajax Amsterdam s cílem přivést trenéra Franka de Boera na White Hart Lane. Informaci potvrdil i sám de Boer, který přiznal, že má zájem o post manažera Spurs, ale vyjednávat bude až po konci sezony.

Tottenham je odhodlán v létě přivést do klubu nového manažera, který na tomto postu nahradí Tima Sherwooda. Ten sice po vyhazovu Andrého Villase-Boase podepsal v klubu 18měsíční smlouvu, ale už v létě o své místo zřejmě přijde.

Spurs byli často spojováni s možným příchodem trenéra nizozemské reprezentace Louise van Gaala, který je ale nyní nakloněn angažmá v Manchesteru United a předseda Tottenhamu Daniel Levy tak musí hledat jinde.

Desátým manažerem během 13 let by se nakonec v Tottenhamu mohl stát jiný nizozemský kouč, Frank de Boer, který v neděli počtvrté za sebou oslavil se svým Ajaxem mistrovský titul v Eredivisie.

Tottenham už vedení holandského klubu kontaktoval s cílem dohodnout se na přestupu de Boera na White Hart Lane, což potvrdil i sám trenér, který ale počká s konečným rozhodnutím až do konce sezony.

„Jsem připraven naslouchat a promluvit si o tom,“ přiznal de Boer. „Do této chvíle jsem nebyl v kontaktu s žádným klubem. Řekl jsem Marcu Overmarsovi (sportovní ředitel Ajaxu), že do 3. května o tom nebudu přemýšlet, protože jsem teď dost vytížený s Ajaxem.“

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články