Zpět na » Premier League » Tottenham Hotspur odmítli další dva manažeři

Premier League - Tottenham Hotspur odmítli další dva manažeři

Tottenham Hotspur odmítli další dva manažeři © sportinglife.com - Michael Laudrup

0

Líbilo se

21.12. - Vedení Tottenhamu Hotspur čeká zdá se ještě hodně práce, než přivede do klubu nástupce za odvolaného manažera Andrého Villase-Boase. Po Franku de Boerovi zamítli odchod do Tottenhamu také Maurucio Pochettino a Michael Laudrup.

Najít nástupce za odvolaného manažera Andrého Villase-Boase zřejmě bude pro Tottenham mnohem těžší práce, než si původně mysleli. Po trenérovi Ajaxu Franku de Boerovi jsou totiž připraveni odmítnout jakoukoliv nabídku Tottenhamu také další kandidáti na uvolněný post Mauricio Pochettino a Michael Laudrup.

Podle manažera Southamptonu Mauricia Pochettina je naprosto vyloučeno, že by on sám přijal nabídku Tottenhamu, pokud nebude mít volnou ruku při výběru posil.

Po odvolání Villase-Boase totiž vyšlo najevo, že vedení klubu v čele s předsedou Danielem Levym přivedlo ze sedmi letních posil Tottenhamu čtyři hráče, které si přitom portugalský manažer vůbec nevyžádal.

„Jako pro manažera je pro mě ze sportovního hlediska opravdu důležité, mít pod kontrolou přestupy. Bez mého plného souhlasu nesmí přijít žádné posily. A tyto základní věci jsou důležité pro každého manažera.“

Stejně jako Pochettino je připraven odmítnout možnou nabídku Tottenhamu i manažer Swansea Michael Laudrup, který nechce ze svého klubu odcházet v polovině sezony.

„Samozřejmě je vždy pozitivní a lichotivé, když o vás všichni mluví a vaše jméno je spojováno s klubem, jako je Tottenham. Ale já bych nikdy neopustil Swansea, ani jiný klub v polovině sezony,“ přiznal Laudrup.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články