Zpět na » Tipovačka » Betano kurzové sázení - novinky a zajímavosti 2022

Tipovačka - Betano kurzové sázení - novinky a zajímavosti 2022

Betano kurzové sázení - novinky a zajímavosti 2022 © -

0

Líbilo se

13.05. - Sportovní sázky jsou populárním odvětvím, které si mnoho nadšenců do sledování sportu nenechá ujít. České sázkové kanceláře jsou ti toho také dobře vědomy, a proto nabízejí nejrůznější možnosti a typy sázek. Jak si stojí nový aktré na českém trhu společnost Betano a jaké je naše hodnocení Betano kurzové sázení?

Betano LIVE sázení a LIVE zápasy Betano

Společnost Betano patří mezi ověřené zahraniční weby, které se mimo jiné specializují také na kasino. Pokud jste ale fanouškem online sázení na sport, pak pro vás Betano má ty nejlepší nabídky. Ty nejnáročnější sázkaře rozhodně potěší, že zde najdou také živé přenosy zápasů a možnost živého sázení.

Betano live sázení vám jednoduše umožňuje vsadit si během zápasu. Díky funkci Live zápasy Betano si dokonce tento zápas můžete pustit přímo na webu sázkové kanceláře, nebo v aplikaci. Zábavné, efektivní a velmi snadné.

Jak funguje online sázení?

Live streamy máte u této kanceláře možnost sledovat pouze s podmínkou zůstatku alespoň 25 Kč na vašem herním účtu. Všechny živé zápasy, na které můžete také živě sázet, vždy aktuálně najdete za pomocí ikony obrazovky, nebo v sekci Betano LIVE sázení. Vybírat si můžete z množství sportů a lig, takže můžeme zaručit, že se nebudete nudit!

Na co si vsadíte u Betano?

U každé sázkové kanceláře je nesmírně důležité, jak se můžete registrovat, ale také to, jaký výběr sportů vám bude k dispozici. V této části článku se zaměříme na sportovní knihovnu, dostupné druhy sázek a speciální funkce, které jsou pro sázkaře dostupné.

Kvalita webových stránek a aplikace

Začněme u přehlednosti a kvality webových stránek. Web Betano je moderní, perfektně zabezpečený a má dobře zpracovaný design. I jako nováček se zde rychle zorientujete a najdete v hlavním menu možnost sportovního sázení. Poté už stačí pouze vybrat váš oblíbený sport, nebo třeba překontrolovat jaké zápasy se právě hrají online.

Kdo preferuje přístup odkudkoli a kdykoli a to i bez použití klasického počítače, může si zdarma stáhnout aplikaci Betano, která je mobilní verzí webu. Podobný design a organizace vám pomohou s počáteční orientací, ale obecně musíme vyzdvihnout, že Betano aplikace je velmi uživatelsky přívětivá.

Pokud jste nově na stránkách Betano, můžete rovnou popřemýšlet o tom, jestli si nestáhnout aplikaci a ihned se v ní registrovat. Aplikace umožňuje dokončení plného registračního procesu, vklady i výběry vašich výher a můžete v ní také sázet živě nebo sledovat live zápasy. Velkou výhodou je, že můžete dostávat upozornění na vaše oblíbené události a to klidně i na vaše chytré hodinky. Nic vám tak neunikne.

Jaké sporty najdete v knihovně pro Betano kurzové sázení?

Jako každý fanoušek, který si někdy vyzkoušel kurzové sázení Betano, určitě vám v paměti zůstal velký výběr dostupných sportů. Máte rádi fotbal nebo třeba baseball? Chcete si vsadit na Bundesligu, nebo je vám milejší La Liga? Sporty u Betano sázkové kanceláře můžete jednoduše vybírat a po jejich rozkliknutí se vám ihned zobrazí nadcházející zápasy, nebo ty právě probíhající.

Kromě masivního výběru klasických sportů typu fotbal, hokej, basketball nebo baseball, zde najdete i ty méně typické, například bojové sporty jako je MMA. A kdo nechce sázet na sport, může si vybrat ze společenských událostí, na které Betano také nabízí sázky. Na své si tak přijde skutečně každý.

Speciální funkce pro sázkaře

Aby vaše sázení bylo ještě snadnější, Betano přináší mnoho funkcí, které sázkařům urychlují a usnadňují proces umístění sázek. Pro Betano kurzové sázení můžete využít například funkce BetBuilder. Tato fuknce vám dovolí spojit více různých sázek na jeden zápas do jednoho tiketu. Můžete tak sázet na počet branek, červených karet, nebo třeba počet gólů v poločase, a to vše na jednom tiketu.

Pokud jste skutečným expertem a rádi hledáte novinky, můžete Betano kurzové sázení překvapit funkcí Vyžádání sázky, která vám umožní požadovat něco, co sázková kancelář nemá v nabídce. Sázkařům je k dispozici také funkce Cashout, která vám vyplatí tiket během zápasu, ještě před jeho ukončením.

Bonusové nabídky pro Betano kurzové sázení

Pro nováčky u Betano kurzové sázení je připraven také příjemný uvítací bonus za vklad. Jedná se o klasický bonus 100% k vašemu prvnímu vkladu a to do maximální výše 3000 Kč. Podmínkou tohoto bonusu je vložení alespoň 100 Kč na vaše herní konto. Poté, co si zvolíte bonus pro sportovní sázky, bude vám odměna automaticky přidělena po připsání vašeho prvního vkladu.

Podmínkou bonusu je prosázení 14 násobku udělené bonusové částky během 3 měsíců od získání bonusu. Započítávají se vám sázky na sporty, kde je kurz alespoň 1,8. Průběh plnění vašeho bonusu můžete sledovat v sekci hráčského účtu.

Závěrečné hodnocení Betano

Betano kurzové sázení rozhodně poskytuje konkurence schopnou nabídku pro české hráče. Velký výběr sportů, vychytané funkce, ale také kvalitní web a aplikace ke stažení zdarma. Velmi pozitivně hodnotíme možnost sázet živě a sledovat zápasy live přímo na webu nebo z aplikace. Betano nás potěšilo také uvítacím bonusem, ale do budoucna by bylo přínosné zařadit také více bonusů nebo speciálních nabídek pro již stávající hráče. Betano sázkovou kancelář hodnotíme 4,8 z 5 možných bodů.

TSITSKISHVILI NIKA /

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články