Zpět na » Tipovačka » Sledujte Premier League a Ligu mistrů s O2 TV rok zdarma

Tipovačka - Sledujte Premier League a Ligu mistrů s O2 TV rok zdarma

Sledujte Premier League a Ligu mistrů s O2 TV rok zdarma © premierleague.com - Premier League na O2 TV Air

4

Líbilo se

14.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Na poslední měsíc v tomto roce jsme pro vás v Tipovačce nachystali cenu, která stojí za to. Pro tři šťastlivce máme poukazy na předplatné O2 TV Air, díky níž vám už neunikne žádný zápas anglické Premier League ani Ligy mistrů. Začněte v novém roce tím nejlepším způsobem - s fotbalem ve vašem tabletu, mobilu či počítači!

Na poslední měsíc v tomto roce jsme pro vás v Tipovačce nachystali cenu, která stojí za to. Pro tři šťastlivce máme poukazy na předplatné O2 TV Air, díky níž vám už neunikne žádný zápas anglické Premier League ani Ligy mistrů. Začněte v novém roce tím nejlepším způsobem - s fotbalem ve vašem tabletu, mobilu či počítači!

Sledovat doma Premier League v HD a v českém znění není v posledních sezónách žádná sranda. Na běžně dostupných kanálech taková možnost jednoduše není dostupná a hledat na každý zápas jiný on-line stream s horší stabilitou obrazu, bez HD rozlišení a češtiny také není řešení, o kterém každý sní. O Lize mistrů pak ani nemluvě. Jeden zápas týdně je málo. Navíc jen málokdy se ČT Sport trefí do vkusu diváka a vybere právě to utkání, na které se těší. Obě soutěže však lze snadno vyřešit díky O2 TV, s níž vám už žádný zápas neunikne.

O2 TV Air přináší fotbal na PC, tablet a mobil (zdroj: o2.cz/osobni/mobilni-o2tv)

Z Ligy mistrů vám díky O2 TV žádný zápas neunikne, jelikož si sami můžete zvolit, který chcete sledovat. Premier League nabídne všechna klíčová utkání jednotlivých kol a pokud by vám tato dávka fotbalu ještě nestačila, k dispozici je i Synot liga a navíc v multidimenzi. Ta vám umožní vybrat si z několika kamer, které zápas sledují.

V prosincové Tipovačce si tradičně zahrajete o volný kredit na sázení u bet365. Ten čeká na tři nejlepší sázkaře. O2 TV Air na rok zdarma dáme dvěma vylosovaným sázkařům, kteří budou mít skóre alespoň pět bodů.

Pro účast v Tipovačce klikněte ZDE.


O O2 TV Air

59 televizních kanálů. Ve všech zařízeních
Díky Mobilní O2 TV si můžete pustit televizi na zařízení, které máte právě u sebe. Kterýkoli z kanálů můžete sledovat na počítači, v tabletu i v telefonu. Živě nebo až 30 hodin zpětně.

Nahrávání i zpětné zhlédnutí
Díl seriálu, kde se vše vysvětlí. Živě? Nestíháte. 30 hodin zpětně? Stíháte. A kdybyste byli na kilometry daleko, nahrejte si ho. Stačí pár ťuknutí na webu nebo v aplikaci.

Videotéka. 1000+ filmů připraveno k přehrání
O2 TV přináší Videotéku a s ní více než 1000 skvělých filmů okamžitě připravených k přehrání. Doma, na počítači, v tabletu i v mobilu. Legálně a bez čekání už od 30 Kč.

Televize všude s vámi. Stačí jen pár kliknutí
Díky aplikaci O2 TV pro chytré telefony a tablety se můžete dívat na co chcete a kde chcete. Vysílání si můžete spustit doma na počítači nebo v kavárně na mobilu.

Pro více informací o O2 TV Air klikněte zde.


O2 TV nově k internetu od libovolného poskytovatele

Telekomunikační společnost O2 představila novinku, která dokáže udělat O2 TV z každé obyčejné televize. Díky novému set-top-boxu si zákazník vytvoří O2 TV se všemi oblíbenými funkcemi multidimenze kdekoliv. Od 1. prosince k tomu stačí internetové připojení od libovolného poskytovatele.

Nový set-top-box umožní sledovat 58 programů, které O2 nabízí v rámci služby O2 TV Air M. Co do počtu kanálů i funkcí je nová služba vyrovná běžné O2 TV s tarifem M. "Kromě tří desítek volně šířených kanálů se diváci mohou těšit na spoustu tematických kanálů včetně Disney Channel, National Geographic nebo AMC . Chybět nebude ani šest sportovních kanálů, které doplní O2 Sport v HD kvalitě," popisuje Duroň s tím, že brzy by O2 rádo přidalo i další programy v HD.

Diváci nebudou ochuzeni ani o oblíbené funkce, jako jsou Zpětné zhlédnutí, Nahrávání nebo Archiv pořadů. U kanálu O2 Sport budou moct zákazníci také plně využít multidimenzi při přepínání mezi souběžně hranými zápasy nebo mezi různými záběry kamer.

Pro více informací klikněte zde.

Redakce / fotbalportal.cz, bet365.com, o2tv.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články