Zpět na » Tipovačka » Zapojte se do Tipovačky, stále je šance hrát o ceny za 7700 korun

Tipovačka - Zapojte se do Tipovačky, stále je šance hrát o ceny za 7700 korun

Zapojte se do Tipovačky, stále je šance hrát o ceny za 7700 korun © bet365.com - Tipovačka s bet365

2

Líbilo se

24.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Listopad se sice pomalu blíží do konce, ale promluvit do pořadí naší Tipovačky se dá i v závěru měsíce. Zaujala vás některá z výher od sportovního e-shopu total-store.cz či sázkové kanceláře bet365? Natipujte zápasy a soutěžte o jednu ze šesti cen.

Tento týden se na scénu vrací Liga mistrů, která s sebou nese řadu zajímavých zápasů k natipování. Juventus čeká odveta s Manchesterem City, United hrají o postup s PSV, Barcelona by měla mít snadnou práci s AS Řím. Tyto a mnoho dalších utkání nabízí možnost udělat něco s pořadím Tipovačky a prosadit se na jedno z výherních míst.

Pro nejpřesnější sázkaře máme kredit od bet365 v celkové hodnotě 2700 korun a pro další tři vylosované soutěžící alespoň s pěti body za přesné tipy poukazy na nákup od sportovního e-shopu total-store.cz. K dispozici jsou v celkové hodnotě 5000 korun.

Pro účast v Tipovačce klikněte ZDE.

Veškeré doplňujicí informace najdete v úvodu k Tipovačce.

Při účasti v Tipovačce si nezapomeňte zkontrolovat e-mail, pod kterým máte registrovaný účet na FotbalPortal.cz. Na tomto e-mailu vás budeme kontaktovat v případě výhry.

Kam dál?

Redakce / fotbalportal.cz, bet365.com, total-store.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články