Zpět na » Primera Division » Carvajal brání Super ligu: Lidé chtějí zápasy nejvyšší kvality

Carvajal brání Super ligu: Lidé chtějí zápasy nejvyšší kvality

Carvajal brání Super ligu: Lidé chtějí zápasy nejvyšší kvality © iconsport - Dani Carvajal se stal ambasadorem společnosti OK Mobility

0

Líbilo se

31.05. - Pravý obránce Realu Madrid Dani Carvajal se stal ambasadorem společnosti OK Mobility, která umožňuje půjčení auta v nejrůznějších lokacích ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu, Řecku, Chorvatsku, Srbsku, Miami a na Maltě. Při této příležitosti byl společností pozván na rozhovor, kde hovořil s Tonim Nadalem, strýcem tenisty Rafaela Nadala, o Evropské Super lize a jeho kariéře v Realu Madrid.

„Už jen pouhá představa, že budu někdy členem základní sestavy Realu Madrid, bylo pro mě snem. Takže vyhrát s klubem pětkrát Ligu mistrů a hrát za Real v jedné z jeho zlatých ér je něco fantastického. A myslím si, že časem tomu budu dávat ještě větší váhu. Vlastně si nejsem vědom všeho, čeho jsem dosáhl,“ zaznělo v úvodu.

Real Madrid´s Champions League title win could be ´tainted´ by fan chaos - Dani  Carvajal - ESPN

Real Madrid mě podepsal, když mi bylo 10 let. Tři sezóny jsem strávil v klubu ve městské části Madridu, kde jsem se narodil, v Leganes. Pak mě Madrid podepsal, a tak to všechno začalo. Byl jsem odjakživa oddaný,“ prohlásil Španěl.

Madrid Xtra on Twitter:

Poté padla otázka na již zmiňovanou Super ligu: Lidé chtějí zápasy nejvyšší kvality, jako se to děje v tenise a basketbale. Také tu máme SuperBowl. Samozřejmě organizátoři musí zlepšit ještě mnoho věcí, ale je to těžké zařídit tak, aby s tím každý souhlasil. Náš prezident Florentino díky zkušenostem v podnikání ví, že nastávají těžké časy. Nebude už tolik diváků, televizní práva spadnou, všechno se bude zdražovat. S tím je těžké bojovat.“

Who is Florentino Perez and what is the Real Madrid president´s net worth?  | Sporting News Canada

Carvajala se také ptali na novou generaci. „Nová generace je jiná. Když jsem začínal já, bylo to úplně jiné. Mají více sebevědomí. Veteráni jsou jim blíž. Když jsem začínal já, viděl jsem Cristiana a Ikera jako nedosažitelné bytosti. A teď je všechno blíž. Mladí lidé jsou komplikovaní. Díky sociálním sítím chtějí být fotbalisty v 15, v 16 letech, hodně lidí je zmatených,“ odpověděl pravý bek.

Real Madrid: Carvajal on Casillas leaving:

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Nejnovější články