Zpět na » Primera Division » Carlo Ancelotti bude trénovat Real Madrid i příští sezónu

Primera Division - Carlo Ancelotti bude trénovat Real Madrid i příští sezónu

Carlo Ancelotti bude trénovat Real Madrid i příští sezónu © iconsport - ESPN přišlo s informací, že Carlo Ancelotti zůstane ve funkci trenéra Realu Madrid i pro příští sezónu

1

Líbilo se

20.05. - Carlo Ancelotti oznámil, že ho Real Madrid ujistil, že bude trenérem týmu i v příští sezóně. Vedení skouslo i porážku 4:0 od Manchesteru City v semifinále Ligy mistrů, zdůraznilo, že minulé dvě sezóny byly nezapomenutelné a vzpomenulo si na to, co vše Ancelotti pro klub udělal. Tvrdí také, že kádr je v přeměně a že přeměna bude pokračovat i v příští sezóně.

ESPN v pátek přišli s informací, že Ancelotti není ve funkci manažera Realu v ohrožení a že se Ital brzy sejde s ředitelem klubu Florentinem Perezem, aby probrali plány pro příští sezónu. „Perez a já jsme spolu včera mluvili. Podpořil mě. Mluvili jsme o středeční prohře se City, mluvili jsme o celé sezóně a také o předešlých dvou sezónách. Jdeme vpřed se stejnou touhou dělat věci dobře,“ řekl Ancelotti.

Florentino Perez confronted Carlo Ancelotti over lack of playing time for  certain players - Football España

Ancelotti byl několikrát spojovaný s převzetím pozice trenéra brazilské reprezentace. Prezident Brazilské fotbalové federace Ednaldo Rodrigues dokonce prohlásil, že je pro ně italský trenér plánem A. Ancelotti však znovu tuto nabídku odmítl: „Myslím, že všichni znají mou situaci. Mám kontrakt do třicátého června 2024 a minimálně do té doby tu chci zůstat.

Sezóna 2021-2022 pod vedením Ancelottiho se vyvedla úžasně. Real zvítězil v La Lize i v Lize mistrů. Aktuální ročník je však pro klub složitější, Barcelona byla korunovaná šampiónem Španělska a v Lize mistrů vypadl klub z hlavního města v semifinále. „Vyhodnocujeme, co jsme udělali. Poslední zápas proti City byl velmi špatný. Všechny nás to bolí. Ale jinak to pro mě byla dobrá sezóna. Je zřejmé, že jsme mohli dopadnout lépe. Zhodnotíme, co se nám nepovedlo. V lize se nám nedařilo, ale o Ligu mistrů jsme bojovali až do konce,řekl.

Real Madrid lose 4-0 at Manchester City: Kings slapped - Sport - News in  Germany

Porážka by mohla napovědět tomu, že je na místě výraznější proměna kádru. Veteráni jako Luka Modrič, Toni Kroos a Karim Benzema v zápase nestíhali. Obměna nezačne příští sezónu. Obměna začala už, když jsem sem přijel. Tento tým dokázal velké věci, ale když odešel Cristiano Ronaldo v roce 2018, začal postupně ztrácet. Když jsem sem dorazil, odešel Varane, Ramos, Marcelo, Bale, Isco a všichni byli nahrazeni mladíky mimořádné kvality,tak trochu oponoval Ancelotti.

Real Madrid´s starting line-up for the Champions League final | Real Madrid  CF

„Vinícius je nyní nesporně klíčovým hráčem základní sestavy. Rodrygo začíná být také součást základu. To samé Camavinga a Valverde. Přechod již začal a bude pokračovat příští sezónu. Větší roli budou mít mladíci a o něco menší roli veteráni. To je normální,“ řekl.

Will Vinicius Junior ever leave Real Madrid? Player´s agent hints at future  plans and tips Brazilian superstar to rival Erling Haaland & Kylian Mbappe  | Goal.com

ESPN také uvedlo, že se Madrid bude snažit v létě najít útočníka, aby přivedl konkurenci pro Benzemu, kterému se nepodařilo proti City prosadit. „Zpochybňovat Benzemu nedává smysl. Hráč jeho kvality může mít špatný zápas, ale nebyl sám. Karim je stále důležitým hráčem a je legendou tohoto klubu. Ve středu se nedařilo týmu, nejen Karimovi,uzavřel Ancelotti.

Real Madrid´s Champions League magic finally runs out - so how do Los  Blancos close the gap to Man City? | Goal.com English Qatar

Nikolas Kočica / espn.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články