Zpět na » Primera Division » Xavi Hernández: Zajímá mě Ansu, ne jeho otec

Xavi Hernández: Zajímá mě Ansu, ne jeho otec

Xavi Hernández: Zajímá mě Ansu, ne jeho otec © iconsport - Xavi Hernandez se v rozhovor rozpovídal ohledně Ansua Fatiho

0

Líbilo se

31.03. - Trenér Barcelony Xavi Hernández hovořil s tiskem o situaci ohledně Ansua Fatiho a jeho otce. Řekl, že rozhovor Fatiho otce slyšel, ale nijak ho to neznepokojuje. Poznamenal také, že pro něj není důležité to, co řekl otec Asua Bori Fati.

Ten v úterý večer řekl médiím, že jeho syn bude muset něco ve své kariéře změnit a že bude mluvit se svým agentem Jorgem Mendesem. Následující den však údajně Ansu Fati vysvětlil Xavimu, že prohlášení s ním nemá nic společného a Xavi to samozřejmě rád přijal, což potvrzují i Xaviho dnešní slova: „Mluvil jsem s ním a je klidný. Pro mě je důležitý Ansu a ne jeho otec, ne jeho agent, pro mě je důležitý jen Ansu. Bude důležitý v zápasech, které nám zbývají do konce sezóny.“

Překvapivě však pak nadále nebyl kritický k Fatimu otci. „Naprosto mu rozumím. Pro svého syna by i trpěl. Prožil jsem to. Ansu je skvělý chlap, je dospělý a pomůže nám. Chci ho vidět v Barceloně uspět. Mám ohledně ho dobré pocity,“ prohlásil kouč.

„Snažím se, aby měl pohodlí, aby byl šťastný. Hodně v něj věřím a vím, čeho je schopen. Hodně se s ním snažím mluvit. V budoucnu pro nás toho zařídí hodně. Příští rok ale ještě nemáme naplánovaný, soustředíme se na tuto sezónu,“ přidal. I tak však viceprezident klubu Rafa Yuste nemohl zaručit Fatiho budoucnost. Nyní nehraje příliš často, a tak se o něm každou chvílí začne spekulovat.

???????????? ???????????????? ???? on Twitter:

Celkově je nyní hráč v těžké pozici. Pokud se ho Xavi rozhodne nasadit v příští zápasech, bude na něj tlak, aby se prosadil, po rozhovoru jeho otce ještě větší.

Nikolas Kočica / football-espana.net

Nejnovější články