Zpět na » Primera Division » Španělský reprezentant De Tomás chystá návrat do Vallecana

Primera Division - Španělský reprezentant De Tomás chystá návrat do Vallecana

Španělský reprezentant De Tomás chystá návrat do Vallecana © eurosport.com - Raúl De Tomás

0

Líbilo se

10.09. - Raúl De Tomás se v posledních letech stal jedním z nejlepších útočníků, jaké ve Španělsku najdeme. V poslední den přestupového období hráč jednal s několika kluby z Premier League. Nakonec ale přestup z Espanyolu nevyšel a nyní přichází šok. De Tomás se totiž chystá k návratu do Raya Vallecana.

Odchovanec Realu Madrid během kariéry vystřídal mnoho klubů. Součástí Bílého baletu ale byl až do roku 2019. Odehrál jediný zápas a prošel hostováním v Córdóbě, Realu Valladolid a právě ve Vallecanu. Přestoupil jako hvězda do Benficy, kde vyhořel a po půl roce za rekordní sumu posílil Espanyol Barcelona. S nm ale sestoupil. Po roce už byl ale díky jeho gólům zpátky a minulý ročník se trefil v La Lize 17x a přilákal spoustu zájemců.

Jeho odchod se měl prakticky za hotovou věc. Mluvilo se o Manchesteru United, nebo návratu do Realu Madrid, který kromě Mariana nemá náhradníka za Benzemu. Nejreálněji nakonec vypadal přesun do Premier League, kde měl v posledních dnech jednat s několika kluby. Zůstal v Espanyolu, kde ale nadále zůstává mimo sestavu a nyní je zraněný. Klub už dokonce přivedl náhradu v podobě Joselua z Alavésu.

Čtyřnásobný španělský reprezentant ale nyní celou situaci obrátil. Místo životního přestupu do nejlepší ligy světa se chystá přestup mezi dvěma španělskými týmy. Nebude to ale Real Madrid, Barcelona nebo třeba Sevilla. Ne, De Tomás si závratně nepolepší. Chce se totiž vrátit do Madridu a oblékat znovu dres Raya Vallecana, za které se trefil 38x v 65 zápasech. Jeho hodnota je 25 milionů eur a v Barceloně má smlouvu do roku 2026. Vallecano by tak muselo přijít s rekordní nabídkou.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články