Zpět na » Primera Division » „Xavi mi nabídl vše, co jsem chtěl", odůvodnil svůj výběr klubu Jules Koundé

Primera Division - „Xavi mi nabídl vše, co jsem chtěl", odůvodnil svůj výběr klubu Jules Koundé

„Xavi mi nabídl vše, co jsem chtěl © newsnetdaily.com - K přestupu Koundého přesvědčil Xavi

0

Líbilo se

06.09. - Jules Koundé je žhavým tématem tohoto léta. Mladý francouzský stoper byl na trhu horkým zbožím a vybíral si zejména mezi Chelsea a Barcelonou, která ho na úkor londýnského celku získala do svých služeb. Nyní před zápasem s Plzní celou přestupovou ságu osvětlil.

Odchovanec Bordeaux do Andalusie dorazil v roce 2019 jako jeden z nejtalentovanějších mladých obránců ve Francii a rozhodně nebyl zadarmo. Sevilla za něj dala 35 milionů eur. Dražší posilu klub nikdy ve své historii nepřivedl. Investice se ale vyplatila, Koundé hrál ve dvojici s Carlosem skvěle a toto léto ho Sevilla za 50 milionů prodala Barceloně. Dalších 10 pak mohou Blaugranas vyplatit za bonusy.

Koundé si zatím zahrál dvakrát v La Lize. S ním v sestavě Barcelona nedostala gól a naopak jich 7 vstřelila. Jak proti Valladolidu, tak proti “jeho” Seville zahrál fantasticky a zejména proti Seville byl klíčový i do ofenzivy. Z pozice pravého beka dvakrát asistoval. Sám ale zřejmě čeká, až se bude moci předvést i ve středu obrany na delší časový úsek, než jen 15 minut jako právě proti Seville.

Barcelona je stále obrovský klub, který je schopný přilákat kohokoliv. Důležitý je také manažer. Dodal mi hodně sebevědomí a líbí se mi jeho pohled na fotbal. Byla to pro mě jednoduchá volba, protože Xavi mi nabídl všechno, co jsem hledal ve svém novém klubu”, řekl Koundé před zápasem s Plzní v rámci Ligy Mistrů.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 07.09. Odpovědět

Dobrej kluk a říká, jak to je Smajlík 7

peeko83
Robur - 07.09. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Robur
Nejnovější články