Zpět na » Primera Division » Barcelona se dohodla s Dembélém na prodloužení smlouvy

Primera Division - Barcelona se dohodla s Dembélém na prodloužení smlouvy

Barcelona se dohodla s Dembélém na prodloužení smlouvy © sport.es - Barcelona se s Dembélém dohdla na prodloužení smlouvy

1

Líbilo se

09.07. - Už od začátku zimního přestupového období bylo Dembelého prodloužení častou novinářskou senzací a španělská telenovela konečně spěje do svého konce. Barcelona se s hráčovým agentem, Moussou Sissokem, dohodla na poslednch detailech a obě strany souhlasí s prodloužením smlouvy o další dva roky.

Už jen nečekaný zvrat by mohl zabránit tomu, aby Dembéle a Barcelona podepsali prodloužení smlouvy a oficiálně pakt potvrdili veřejnosti. Hráčův agent, Moussa Sissoko a vedení katalánského klubu v posledních hodinách pracují na tom, aby padly i poslední překážky mezi oběma stranami a francouzský útočník mohl v týmu dál pokračovat.

Zbývající nedostatky ve smlouvě jsou podle vyjádření již pouhé malichernosti, proto se ve španělském tisku začala objevovat informace o tom, že je Dembélé jen krok od prodloužení kontraktu. Pozastavená jednání byla obnovena v minulém týdnu a od té doby se oběma stranám podařily učinit zásadní kroky k tomu, aby se situace co nejdříve dořešila.

V tuto chvíli není známo, kdy dode k oficiálnímu oznámení a podpisu nové smlouvy, ale vše nasvědčuje tomu, že by se tak mohlo stát nejpozději v polovině příštího týdne. O prodloužením smlouvy se nejvíce zasloužili Xavi Hernández a Jordi Cruyff, kteří za francouzského reprezentanta u vedení klubu orodovali možná až přliš často, což se v samotném klubu setkalo s určitým nepochopením, které nakonec vyústilo až v neshody se sportovním ředitelem Alemanym.

Trenér Barcelony ale nakonec vyhrál a klub ustoupil ze svého původního požadavku a hráči poskytla krátkou smlouvu, přesně tak, jak si Dembélé přál. Hráč ve svých požadavcích také ustoupil a přistoupil na snížení platu. Konečná nabídka smlouvy obsahuje několik bonusů a podléhá přísným omezením Barcelony, zároveň ale splňuje minimální požadavky francouzského útočníka.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

fc bankrot barcelona nebude do dvou let existovat a vladcevesmiru zače konečně fandit Realu Madrid... Smajlík 17

MUFC_RedArmy
Nejnovější články