Zpět na » Primera Division » Je Toni Kroos na odchodu z Realu Madrid?

Je Toni Kroos na odchodu z Realu Madrid?

Je Toni Kroos na odchodu z Realu Madrid? © eurosport.com - Toni Kroos

0

Líbilo se

20.06. - Podle španělských médií německý záložník odmítl opakovanou nabídku ze strany mistrovského klubu na prodloužení smlouvy. Stávající mu vyprší v létě 2023, proto se obě strany musí co nejrychleji dohodnout na řešení situace. Mohl by snad Toni Kroos z Madridu odejít?

Ve španělském tisku se množí zprávy o tom, že německý reprezentační záložník odmítl prodloužení smlouvy nabídnuté ze strany Realu Madrid. Klub je chováním hráče zaskočen, ale je připraven respektovat jeho rozhodnutí. Budoucnost Toniho Kroose v mistrovském klubu by tak mohla skončit velmi brzy, nejpozději v létě 2023.

Dvaatřicetiletý záložník již několikrát prohlásil, že jeho případné další prodloužení bude záviset na tom, co ještě bude moci Realu Madrid nabídnout. V tomto smyslu pak média ujišťují, že Toni Kroos nezavřel Bílému baletu dveře, ale pouze vedení oznámil, že nechce být žádnou přítěží v plánování další budooucnosti.

Váhání Toniho Kroose může být způsobeno také tím, že Real již druhým rokem po sobě posiluje střed zálohy příchodem nových mladých hráčů. Camavinga v roce 2021 a Tchouameni nyní, mají před sebou spoustu fotbalových let a nabízí Realu to, co klub nyní očekává: energické, mobilní a fyzicky zdatné hráče.

Toni Kroos má za sebou povedenou sezónu na úrovní týmové a zejména co se týká zisku titulů. Pokud ale budeme nahlížet na německého záložníka jako na individualitu, uvidíme spoustu vzestupů a pádů. Sezóna začala zraněním lýtka, které ho připravilo o prvním osm utkání. Následně Toni Kroos ztratil svou pozici ve prospěch mladších spoluhráčů a vrcholem nezdaru pak byla dubnová odveta s Chelsea, kdy byl Kroos stažen v 70. minutě z hřiště a na kameřě byl jasně vidět jeho nesouhlas s rozhodnutím trenéra Ancelottiho.

V tuto chvíli nezbývá ovšem Realu nic jiného, než čekat, jak se německý reprezentant rozhodne. Hráče, který přišel v roce 2014 z Bayernu Mnichov za 25 milionů eur, si Real nadále váží a doufá, že se nakonec rozhodne smlouvu prodloužit a podepsat poslední kontrakt své bohaté kariéry.

Andrea Suttnerová / as.com

Noviny
Nejnovější články