Zpět na » Primera Division » Kylian Mbappé je domluvený s Realem Madrid. Představen bude po finále Ligy mistrů

Primera Division - Kylian Mbappé je domluvený s Realem Madrid. Představen bude po finále Ligy mistrů

Kylian Mbappé je domluvený s Realem Madrid. Představen bude po finále Ligy mistrů © sportingnews.com, fotbalportal.cz - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

17.05. - Dokud nebude vše oficiální, tato sága bude stále poutat obrovskou pozornost. Vše však směřuje k tomu, že Kylian Mbappé, kterému v červnu vyprší smlouva s Paris Saint-Germain, bude od léta oblékat skutečně dres Realu Madrid. Mladý Francouz už se dohodl na všech podmínkách. Oficiálně představen jako nová posila Los Blancos bude po finále Champions League na konci května.

Mbappému zbývá už jen měsíc do konce stávající smlouvy s PSG, které se zoufale snaží nejcennější drahokam uvázat k prodloužení kontraktu.

Vítěz mistrovství světa z roku 2018 trvá na tom, že počká do konce sezony, než se definitivně rozhodne o své budoucnosti, ale Real Madrid má nyní jistotu, že si jeho služby zajistí na základě volného přestupu.

Mbappé se blíží přestupu do Madridu

GOAL.com zjistil, že Madrid se po čtyřech měsících vyjednávání s Mbappém dohodl a nyní už zbývá doladit jen několik drobností, aby mohla být dohoda oznámena.

Los Blancos také čekají, až Francouz potvrdí svůj odchod z PSG, což by mohl udělat hned po posledním zápase sezóny 2021/2022 proti Métám, který se odehraje 21. května.

Kylian Mbappé vždy snil o tom, že bude hrát na Santiago Bernabéu, a Real Madrid si byl jistý, že ho přivede do svých řad od svého neúspěšné snahy přivést tohoto útočníka loni v létě, přičemž představitelé PSG jsou nyní již smířeni s tím, že se v létě přesune za novou výzvou.

Kdy Real Madrid oznámí přestup Mbappého?

I kdyby Mbappé svůj odchod z PSG v nejbližších dnech skutečně oznámil, Bílý balet hodlá jeho přestup na Bernabéu zveřejnit až po finále Ligy mistrů. To se hraje, shodou okolností v Paříži, v sobotu 28. května.

Kam dál?

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články