Zpět na » Primera Division » Nejistá budoucnost Cristiana Ronalda: Je ve hře přestup do Atlética Madrid?

Primera Division - Nejistá budoucnost Cristiana Ronalda: Je ve hře přestup do Atlética Madrid?

Nejistá budoucnost Cristiana Ronalda: Je ve hře přestup do Atlética Madrid? © skysports.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

16.06. - Tato sezóna byla pro Cristiana Ronalda složitá. I když za 44 utkání za Juventus zaznamenal 36 branek, s týmem vypadl v Lize mistrů už v osmifinále s Portem. A právě on v tom zahrál nemalou roli. V italské lize se pak až v posledním kole rozhodlo, že se Juve zúčastní Champions League i v ročníku následujícím.

Výsledkem všeho je, že si hvězdný útočník asi bude v létě hledat nové angažmá. Jednoduché to však mít nebude s ohledem na jeho finanční požadavky a také cenu, kterou by za něj Stará Dáma požadovala.

Nyní má na Euru dobrou příležitost zaujmou potencionální zájemce o své služby a ukázat, že má stále na to hrát na nejvyšším levelu. V prvním klání proti Maďarsku dal hned dva góly a stal se historicky nejlepším střelcem Eura (11), když překonal Michela Platiniho.

Kam by tedy mohl v létě zamířit? On sám by se jistě chtěl vrátit na místo zaslíbené a to do Realu Madrid. Ten se však spíše začíná orientovat na výstavbu nového mladého kádru a CR7 se mu do plánů nehodí.

Další potencionální destinace je Paris Saint-Germain. Zde má hráčův agent Jorge Mendes dobrý vztah se sportovním ředitelem Leonardem a prezidentem Nasserem Al-Khelaifim. Dokud se však Kylian Mbappe nerozhodne o své budoucnosti, přesun Ronalda do Parku Princů je nereálný.

Co tedy zbývá? Už není moc dalších destinací, kde by mohl kanonýr ještě chvíli kopat do míče. Jedno místo by pro něj ale mohlo být ideální. Mluvíme o Wanda Metropolitano. Samozřejmě jde o největšího rivala Bílého Baletu Atletico Madrid, ale Portugalec by měl výhodu v návratu do města a svého domu. Navíc nedávná minulost ukázala, že Atleti se vůbec neštítí přivést do mužstva starší zkušené borce, kteří jsou jinde nechtění. A s nimi pak vyhrát španělský titul.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články