Zpět na » Primera Division » Prožíval jsem těžké časy. Messi se rozpovídal o letní přestupové sáze

Primera Division - Prožíval jsem těžké časy. Messi se rozpovídal o letní přestupové sáze

Prožíval jsem těžké časy. Messi se rozpovídal o letní přestupové sáze © thenationalnews.com - Lionel Messi

0

Líbilo se

29.12. - Argentinský forvard Lionel Messi konečně prolomil mlčení a promluvil o tom, jak probíhala celá situace při letním možném odchodu z Barcelony. Střelec udělal rozhovor s žurnalistou Jordi Evolem, kterému sdělil detaily a jeho současný vztah s klubem.

Není žádným tajemstvím, že světová superstar chtěla z Katalánska pryč. Útočník neměl být spokojen s tím, kam jeho milovaný tým směřuje a požádal o to, zda by nemohl přestoupit jinam. Vedení FCB mu to však zatrhlo. V rozhovoru se Messi zastavuje u toho, proč chtěl Barcelonu opustit a co se mu v té době honilo hlavou.

"Prožíval jsem velmi složité období díky tomu, že byl konec sezóny a kvůli tomu, co se stalo v létě. Na začátku jsem se cítil divně, ale nyní je to již dobré a já jsem opět nadšený ze hry. Vím, že klub prochází složitým obdobím a to jak na hřišti, tak ve vedení. Já se ale dívám dopředu."

Barcelona loni po dlouhé době nezískala žádnou trofej a i po finanční stránce to s ní nevypadá ideálně. Musela se rozhodnout pro prodej některých starších hráčů a to díky jejich velkým smlouvám. Například velký přítel Messiho Luis Suarez si musel sbalit kufry a stěhovat se do Atletica Madrid. I kvůli němu měl Argentinec zaječí úmysly.

Uvidíme, k jakým výkonům se letos nakonec Messi vybičuje. Zatím jsou Katalánci na pátém místě La Ligy a na čelo ztrácí osm bodů. Situace tak ještě není úplně kritická, ale je třeba zlepšit konzistenci výkonů a výsledků, protože to je momentálně největší problém Blaugranas.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články