Zpět na » Primera Division » Luis Suárez je blízko dohodě s Juventusem. Barcelona by jej měla pustit zdarma

Primera Division - Luis Suárez je blízko dohodě s Juventusem. Barcelona by jej měla pustit zdarma

Luis Suárez je blízko dohodě s Juventusem. Barcelona by jej měla pustit zdarma © SkySports.com - Luis Suárez

1

Líbilo se

06.09. - Luis Suárez je krůček od přestupu do Juventusu, který je tak po záložníkovi Arthurovi na pokraji podpisu dalšího hráče Barcelony. Útočník katalánského velkoklubu je podle televizní stanice Sky Italy blízko dohody s Juventusem a případný přestup by neměla zhatit ani situace kolem jeho pasu.

Lionel Messi podle všeho v Barceloně zůstane, jeho spoluhráč z útoku ale naopak v nejbližší době klub opustí. Luis Suárez je údajně velice blízko dohodě na smlouvě s Juventusem, který doufá, že uruguayského útočníka získá jako volného hráče.

Suárez má v Barceloně smlouvu do konce sezóny 2020/21, s největší pravděpodobností ale klub opustí ještě letos, pokud se tedy dohodne se svým současným celkem na odstupném.

Větší překážkou je jeho pas. Dohodu totiž komplikuje fakt, že Juventus nedávno zcela naplnil svoje kvóty pro počet cizinců v týmu podpisem Američana Westona McKennieho ze Schalke 04 a Brazilce Arthura z Barcelony a momentálně nemá místo na další zahraniční hráče.

Luis Suárez totiž nevlastní pas EU a musel by se stát italským občanem, aby vyhovoval předpisům Serie A. Italským občanem je přitom i jeho manželka Sofia Balbiová, což by mohlo celý procesor usnadnit.

Podle Sky Italy by Juventus chtěl využít dobrých vztahů s Barcelonou a využít toho, že nový kouč Ronald Koeman již se Suárezem nepočítá. Aby dohodu urychlil, plánuje klubu nabídnout bonusy závislé na týmových či individuálních výkonech Suáreze v Itálii.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 06.09. Odpovědět

zadarmo? Chápu, že s ním už nepočítají a že je mu 33 ale furt je to špičkový útočník kterej má nějakou hodnotu. V tý Barceloně se chovaj jak ožralí milionáři. Když odcházel stejně starý Ronaldo z Realu tak z něj vytřískali 100m. OK Ronaldo je krapet jinde ale Suarez je furt kvalitnější hrot než 95 procent toho co běhá po evropskýjch hřištích a furt má gól na dva zápasy což je něco o čem se může většině hrotů jen zdát

Cornero
Cornero - 06.09. Odpovědět

tady je vidět rozdíl mezi Realem a Barcou. Real prodá hráče se kterým nepočítá (Morata, Higuain, Ozil, Di Maria) za raketu zatímco Barcelona pustí 4. nejlepšího střelce ligy zadarmo do prachatýho klubu kterej jim je konkurentem v LM. Tak jsou to idioti? Asi jsou což jim letos už ukázal Coutinho i Thiago v Bayernu..oba hráči Barcelony kteří "neměli dostatečnou kvalitu" a proto je za pár šušňů nechali hrát v klubu kterej je pak totálně zasměšnil

Cornero
Edgar - 07.09. Odpovědět

Ano, jsou idioti. A nechápu, že je za to nikdo ze socios ani nějakým způsobem nechce potrestat. Vedení dá starým hráčům přemrštěné platy a pak se jich zbavují zadarmo, ptž žádný klub jim podobné platy dát nemůže. Neuvěřitelný amaterismus. Rakitic mohl jít před dvěma lety za 80 mega, Vidal aspoň za 15, Suarez jak píšeš, pořád to má v sobě. Prostě nechápu

Edgar
Související odkazy
Nejnovější články