Zpět na » Primera Division » Bylo obtížné odmítnout nabídku od Barcelony, přiznává Richarlison

Primera Division - Bylo obtížné odmítnout nabídku od Barcelony, přiznává Richarlison

Bylo obtížné odmítnout nabídku od Barcelony, přiznává Richarlison © thenational.ae -

0

Líbilo se

24.07. - Richarlison de Andrade, útočník Evertonu, se zejména v poslední sezóně vypracoval mezi největší světové talenty. Není proto divu, že se na něj přišlo ptát mnoho potencionálních zájemců. O služby brazilského reprezentanta měla zájem zejména Barcelona a Manchester United. Jenže mladý záložník s díky odmítl, načež přiznal, že to nebylo jednoduché.

Katalánský velkoklub během uplynulého přestupového okna dokonce poslal konkrétní nabídku, ovšem nesetkal se s kladnou odezvou, Richarlison přesun k Blaugranas odmítl.

„V průběhu sezóny se o mě začalo zajímat opravdu hodně klubů. Nabídku mi poslala nejen Barcelona, ale i Manchester United, já se však rozhodl zůstat. Bavil jsem se s vedením Evertonu, a to si mě přálo udržet. Řeklo mi, jak jsem pro ně důležitý, a já s jejich řečí soucítil. Nikdy není vhodné opustit spoluhráče v polovině sezony,“ zmiňoval bývalý hráč Watfordu nebo Fluminense.

K tomu, že Everton odmítl nabídku Barcelony ve výši €100m: „Samozřejmě, že to na vás zanechá stopu. Barcelona je jedním z největších klubů na světě, ale myslím, že štěstí hraje také svou roli. Barcelonu odmítnout je velmi obtížné, ale myslím si, že tady nejde jen o velikost klubu, tady jde o štěstí. A já jsem zatím tam, kde se cítím šťastný,“ završila vycházející hvězda.

Richarlison se k Toffies připojil v roce 2018, a to za 45 milionů eur, čímž se stal historicky nejdražší posilou Evertonu. Třiadvacetiletý hráč si v letošním ročníku Premier League připsal 13 zásahů a 3 asistence.

Uvidíme, zda se zmíněné kluby pro tohoto hráče vrátí v rámci letního přestupového období nebo si najdou jiné cíle.

Gabriela Průšová / football365.com 

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tez se mi libi. myslel jsem ale, ze je to utocnik

ovmartin23
Wazz - 24.07. Odpovědět

...přece si neskurví kariéru v katalánské korupční žumpě před bankrotem

Wazz
cukr - 24.07. Odpovědět

Žumpu máš v trenkách

cukr

U nás by se mi líbil

Rudejdablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články