Zpět na » Saudi Professional League » Jordan Henderson se v Saúdské Arábii dohodl na ukončení smlouvy. Čeká ho schůzka s Ajaxem

Jordan Henderson se v Saúdské Arábii dohodl na ukončení smlouvy. Čeká ho schůzka s Ajaxem

Jordan Henderson se v Saúdské Arábii dohodl na ukončení smlouvy. Čeká ho schůzka s Ajaxem © iconsport.photo - Jordan Henderson

0

Líbilo se

17.01. - Ajax je o další velký krok blíže k vytouženému podpisu anglického reprezentačního záložníka Jordana Hendersona. Delegace nizozemského klubu už měla odcestovat do Manchesteru, kde má v plánu vyjednat dohodu s bývalým záložníkem Liverpoolu, který se dnes dohodl na ukončení smlouvy v saúdsko-arabském Al Ettifaqu.

Pouhých 16 utkání odehrál Henderson za saúdsko-arabský Al Ettifaq, který trénuje jeho bývalý spoluhráč z Liverpoolu Steven Gerrard. Jak dnes vyšlo najevo, s bohatým klubem se dohodl na ukončení své lukrativní smlouvy.

Kam podle všeho povedou jeho další kroky, přitom není žádným tajemstvím. Svým zájmem o anglického reprezentanta se vůbec netají nizozemský Ajax, který věří, že mu Henderson pomůže otočit zatím katastrofálně se vyvíjející sezónu.

Nizozemský klub je údajně připraven nabídnout Hendersonovi 18měsíční smlouvu, s opcí na prodloužení o další rok. Rád by přitom dohodu uzavřel už během příštích hodin v Manchesteru.

Pokud jejich setkání dopadne pozitivně, je Ajax připraven okamžitě zorganizovat lékařskou prohlídku a nechat hráče zaregistrovat tak rychle, aby pokud možno stihl nastoupit už o víkendu.

Ajax se v neděli utká s RKC Waalwijk, přičemž na lídra tabulky Eredivisie PSV Eindhoven momentálně ztrácí propastných 23 bodů. Nizozemský klub věří, že se Hendersonovou pomocí by se mohl kvalifikovat alespoň do evropských pohárů.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články