Zpět na » Liga mistrů » Modou N´Diaye a Libor Holík debutovali v základní sestavě v Lize Mistrů. Co o tom řekli?

Modou N´Diaye a Libor Holík debutovali v základní sestavě v Lize Mistrů. Co o tom řekli?

Modou N´Diaye a Libor Holík debutovali v základní sestavě v Lize Mistrů. Co o tom řekli? © fcviktoria.cz - Modou N'Diaye s hvězdným Musialou

0

Líbilo se

05.10. - Hráči jako Kopic, Hejda nebo Pilař už za sebou v kariéře něco mají. Ať už boje za reprezentaci, v Lize Mistrů, Evropksé lize nebo dokonce v top evropksýchsoutěřích. I pro ně je zápas s Bayernem Mnichov obrovská zkušenost a zážitek. Ale rozhodně se nedá srovnávat se zážitkem, jaký to je pro hráče jako brankář Tvrdoň, který před 5 lety chytal za Brozany nebo dvojici Modou N’Diaye a Libor Holík, por něž to byl taktéž první start v základní sestavě v Lize Mistrů.

Je to pro mě skvělá zkušenost. Jsem rád, že jsem mohl nastoupit v základní sestavě. Byl to hodně težký zápas. Bayern je fantastický tým, který má jak indiviudální, tak týmovou kvalitu. Jsem moc rád, že jsem si tu zahrál, ale výsledek mě mrzí.”, řekl o svých pocitech po zápase Modou N’Diaye.

„Je těžké s nimi hrát, protože jsou pořád v pohybu, hodně běhají. Ale je to pro nás obrovská zkušenost si proti týmu jako je Bayern zahrát. Jsou skvělí a nás to může jen posunout. Byl to skvělý zápas, na který jen tak nezapomenu. Je to skvělé pro mě i pro mojí kariéru. Chtěl bych poděkovat Viktorce i trenérovi, který má ve mně velkou důvěru. Jsem rád, že tu můžu být a hrát takové zápasy”, řekl N’Diaye o soupeři a svém kariérním vrcholu.

„Je to pro mě velká zkušenost, proti takovému týmu jsem v základu ještě nehrál. Je tam poznat ta kvalita hráčů a celého klubu. Ani nevím, co bylo na tom bránění nejtěžší. Ti hráči mají všechno. První dotyk, 1na1 jsou nejlepší na světě. Hrozně těžko se to brání a klobouk dolů před nimi.”, řekl o soupeři Libor Holík.

Nějaké ty šance jsme měli před bránou, ale hlavně jsme v prvním poločase měli strašně moc ztrát. Pak se to na nás valilo a ty jejich protiútoky a rychlý přechod jsou smrtící a příště je k tomu pouštět nesmíme”, řekl o svém ponaučení ze zápasu Libor Holík.

David Suchý / fcviktoria.cz

Noviny
Nejnovější články