Zpět na » Ostatní » Nejhorší výkon Šilhavého éry? Češi vybouchli v Albánii

Nejhorší výkon Šilhavého éry? Češi vybouchli v Albánii

Nejhorší výkon Šilhavého éry? Češi vybouchli v Albánii © iconsport.photo - Albánie nám uštědřila debakl

0

Líbilo se

12.10. - REVIEW Klíčový zápas na albásnké půdě měl hodně napovědět o tom, zda budeme velmi blízko cíli v podobě postupu na letní Euro v Německu, nebo zda se za sebe budeme muset ohlížet. Jenomže takový výbuch, jaký přišel, to nečekal asi nikdo. Jednalo se o jeden z nejhoršíh výkonů Šilhavého éry. Proti Albánii jsme si ani neškrtli a prohráli jsme 0:3. A za tenhle výsledek můžeme být rádi.

Albánie - Česko 3:0

Branky: 9. Asani, 51. a 73. Seferi

Albánie: Berisha - Hysaj, Ajeti, Djimsiti, Mitaj - Asani (54. Muja), Ramadani, Bajrami (67. Muci)- Asllani, Cikalleshi (67. Daku), Seferi (86. Gjasula)

Česko: Pavlenka - Coufal, Holeš (46. Provod), Brabec, Krejčí, Jurásek (86. Douděra) - Souček, M. Sadílek - Černý (64. Hložek), Chytil, Kuchta (64. Čvančara)

Už po pár vteřinách Berishu prověřila Sadílkova pumelice. Albánskému brankáři balón vypadl, ale s dorážkou si bohužel neporadil Mojmír Chytil. Byla to ale zpráva pro Albánce, aby se měli na pozoru. Přesně jako v prvním zápase ale přišla pohroma. Albánie vyrazila do protútoku a ránou z velké dálky Pavlenku prostřelil Asani. Další krásný albánský gól. Na rozdíl od prvního utkání jsme ale Albánii šance po protiútocích dávali mnohem častěji. Proti Cikalleshimu zasáhl Pavlenka, další brejk likvidoval Krejčí. Závěr poločasu byl pro nás katastrofický. Balón už jsme viděli v síti, ale Chytil zakončil rukou a viděl druhou žlutou kartu.

Po změně stran jsme na Albánce dokázali zatlačit, jenomže přišel další protiútok, Asani si poradil s Juráskem a ačkoliv se před brankou neprosadi Cikalleshi, z druhé vlny se prosadil Seferi. Naše snahy nevedly absolutně k ničemu. Jediná přihrávka do šance. Ani jedna jediná, která by nepostrádala přesnost. Navíc se podruhé v zápase, tentokráte do prázdné branky, prosadil Seferi. To navíc nebylo všechno. Po pravé straně utekl Muja a Pavlenku prostřelil počtvrté. Naštěstí ho zachránil ofsajd. Na otřesném výkonu a výsledku to ale nic nezměnilo.

Albánie nám nedala šanci

David Suchý / fotbal.cz

Nejnovější články