Zpět na » Ostatní » Football Manager 2024 nám nabídne nový herni engine. Zápasy budou realističtější

Football Manager 2024 nám nabídne nový herni engine. Zápasy budou realističtější

Football Manager 2024 nám nabídne nový herni engine. Zápasy budou realističtější © footballmanager.com - Football Manager 2024

0

Líbilo se

28.09. - Podoba zápasu většinu fanoušků Football Manageru rozděluje. Někteří, jenž si tuto legendární hru kupují rok co rok už více než 10 let pamatují na 2D kolečka představující hráče a jsou velkými fanoušky tohoto ztvárnění, další naopak preferují realističtější model zápasů. Tu druhou skupinu vývojáři určitě potěší. Slibují totiž vylepšený herní engine.

Football Manager je herní ikonou, která většinou zaujme ty náročnější fotbalové fanoušky. Zatímco ve Fifě do nějakých taktik, pokud nehrajete aktivně Ultimate Team, zabíhat nemusíte, na těch Football Manager stojí a jsou opravdu detailní. Hra je časově náročná, ale o to sladší jsou pak velká vítězství, jenž se opravdu nerodí snadno. A právě tím si tato hra získala své fanoušky. Urazila ohromný kus cesty i co se ztvárnění zápasů týče. Od 2D koleček po celkem obstojné ztvárnění zápasů a nekonečné možností, jak přetvářet celý klub, komunikovat s hráči atd.

Nový ročník zase to, jak budou vypadat zápasy, posouvá. Mnohem více se díky novému hernímu enginu do zápasu promítnou předem nastavené pozice, mezi které se přidá i pozice "Inverted-wing back", kterou hraje třeba v Manchesteru City Kyle Walker. Právě Manchester City, který je jedním z partnerů Football Manageru, byl velkou inspirací pro to, jak bude hra vypadat. Vylepšená bude i fyzika balónu, který by se měl chovat více reálně. Každpádně stále musíme brát podobu zápasů s rezervou. Není to něco, na čem Football Manager staví, a tak to také vypadá.

Kyle Walker

David Suchý / footballmanager.com

Nejnovější články