Zpět na » Ostatní » Ani Sadio Mané neodolal – v Al Nassru si zahraje s Cristianem Ronaldem a vydělá si miliardu

Ani Sadio Mané neodolal – v Al Nassru si zahraje s Cristianem Ronaldem a vydělá si miliardu

Ani Sadio Mané neodolal – v Al Nassru si zahraje s Cristianem Ronaldem a vydělá si miliardu © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Sadio Mané

0

Líbilo se

01.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Po pouhém jednom roce mizí z Bayernu Mnichov. Vábení Saúdské Arábie bylo příliš silné. Sadio Mané, bývalý útočník Liverpoolu, přestoupil z bavorského velkoklubu do Al Nassru. V saúdskoarabském celku se setká s Cristianem Ronaldem. Bayern Mnichov za něj získá zhruba 30 miliónů eur. Sadio Mané si vydělá až 40 miliónů eur ročně, tedy asi miliardu korun.

Jednatřicetiletý fotbalista vstřelil v 38 zápasech za Bayern 12 gólů v nepříliš vydařené sezoně, přestože zpočátku působil dobrým dojmem.

Senegalský reprezentant Sadio Mané se také po prohraném zápase Ligy mistrů zapletl do fyzické potyčky s Leroyem Saném v šatně na stadionu Manchesteru City.

Zprávy naznačují, že němečtí mistři získali zpět většinu z 35 milionů liber, které před rokem zaplatili Liverpoolu.

Sadio Mané podepsal s Al Nassrem kontrakt do roku 2027. Díky němu si vydělá 650 000 liber týdně. Ročně zhruba miliardu korun. Za čtyři roky si přijde na 136 miliónů liber.

ssdsd(zdroj: twitter.com)

Generální ředitel Bayernu Jan-Christian Dreesen uvedl, že bývalý hráč Southamptonu a Liverpoolu neměl od svého přestupu z Anfieldu lehký rok.

„Nebyl schopen přispět tolik, jak jsme všichni i on sám doufali,“ řekl Dreesen.

Manažer Bayernu Thomas Tuchel uvedl, že se s Maném shodli, že je to nejlepší řešení, jak to celé rozetnout.

„Dlouho jsme se spolu bavili a oba jsme se shodli, že se nám nelíbí, co se teď děje, ale myslíme si, že je to v této situaci nejlepší,“ řekl trenér Bayernu.

„Někdy věci nefungují tak, jak si každý přeje. Vždycky jsem s ním měl velmi dobrý vztah a ten zůstane.“

„Naprosto chápu, že se cítí zraněný, a já bych se také necítil šťastný, kdyby se takové věci děly.

Al Nassr v prosinci podepsal smlouvu s pětinásobným držitelem Zlatého míče Cristianem Ronaldem a v létě na ni navázal příchodem chorvatského záložníka Marcela Brozoviče, brazilského obránce Alexe Tellese a záložníka Seko Fofany z Pobřeží slonoviny.

Kam dál?

Michal Čermák / bbc.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články