Zpět na » Ostatní » Moderátor Shaka Hislop zkolaboval v přímém přenosu. Nyní je při vědomí a plně komunikuje, stav je stabilizován

Moderátor Shaka Hislop zkolaboval v přímém přenosu. Nyní je při vědomí a plně komunikuje, stav je stabilizován

Moderátor Shaka Hislop zkolaboval v přímém přenosu. Nyní je při vědomí a plně komunikuje, stav je stabilizován © twitter.com - bývalý brankář je momentálně stabilizován

0

Líbilo se

24.07. - VIDEO Bývalý brankář Premier League Shaka Hislop je při vědomí a mluví poté, co omdlel v přímém přenosu před nedělním přátelským zápasem Realu Madrid s AC Milán. Během předzápasového programu byl součástí TV štábu a v přímém vysílání zkolaboval.

Hislop nastoupil za West Ham United ve 121 zápasech, které odehrál v letech 1998 až 2002 a 2005 až 2006. Na mezinárodní scéně byl Hislop 26krát reprezentantem Trinidadu a Tobaga.

Kromě Hammers hrál také za Newcastle, Portsmouth, Reading a FC Dallas. Čtyřiapadesátiletý Hislop pracoval jako moderátor pro americkou televizní stanici ESPN v Rose Bowl v kalifornské Pasadeně. Při rozhovoru s moderátorem Danem Thomasem na hřišti Hislop zakopl a upadl obličejem na zem. Thomas okamžitě přivolal pomoc a pořad byl přerušen reklamní přestávkou.

Po tomto děsivém okamžiku Thomas poskytl aktuální informace o bývalém brankáři West Hamu. Na Twitteru napsal: "Shaka je při vědomí. Zdravotníci se o něj starají." O poločasové přestávce pak řekl: "Je při vědomí. Mluví. Myslím, že je z toho všeho trochu rozpačitý. Hluboce se omluvil. Není to člověk, který by měl rád, když z něj lidé dělají povyk."

Thomas pokračoval: "Je samozřejmě příliš brzy na to, abychom stanovili nějakou diagnózu, ale důležité je, že Shaka je při vědomí a mluvili jsme i s jeho rodinou, protože si představte, že to vidíte naživo."

petr magasanik / sportbible.com, twitter.com

Nejnovější články