Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al-Ittihad nabízí lukrativní smlouvu pro Wilfrieda Zahu

Ostatní - Al-Ittihad nabízí lukrativní smlouvu pro Wilfrieda Zahu

Al-Ittihad nabízí lukrativní smlouvu pro Wilfrieda Zahu © iconsport.photo - Wilfried Zaha zřejmě novou smlouvu s Crystal Palace nepodepíše

0

Líbilo se

13.03. - Nikdo nemá a ani nikdy neměl v Crysta Palace status jako má Wilfried Zaha. Je odchovancem, naprostou ikonou a kromě krátkého a neúspěšného angažmá v Manchesteru United strávil v tomto celkem malém klubu celou kariéru. Jenže mu v létě končí smlouva a do nové se zatím dvakrát nehrne. Zájemcem mají být kluby ze Saudské Arábie. Al-Ittihad připravuje nabídku na 200 tisíc liber týdně.

Odchovanec klubu, od 17 v prvním týmu a velmi brzy hvězda. Wilfried Zaha je ztělesněním Crystal Palace. Zářil v Championship a Manchester United za něj zaplatil skoro 12 milionů eur. Odehrál ale jen 4 utkání a propadákem skončilo i hostování v Cardiffu. Po dvou letech se vrátil domů do Crystal Palace a od té doby je tu stále. Byli horší, ale i lepší sezóny, kdy byl schopný za sezónu vytvořit 20 gólů. V té minulé jich 14 sám dal. V jednu chvíli byla jeho hodnota až 55 milionů eur, což jasně ukazuje, že klub převyšuje.

Jenže Zaha se poučil ze svého prvního přestupu mimo klub, který skončil výbuchem a radši pracoval na svém statusu klubové ikony, který jednoznačně má. 452 zápasů, 89 gólů a 76 asistencí. V létě mu ale končí smlouva a vypadá to, že novou nakonec nepodepíše. Zájemci jsou prý z Asie a to konkrétně ze Saudské Arábie, kde se měl přihlásit i Ronaldův Al-Nassr. Klub Al-Ittihad ale pro Zahu chystá svou rekordní smlouu, která by mu přinesla 200 tisíc liber týdně. Nutno ale říct, že ani v Crystal Palace chudobou netrpí. Týdně pobírá 130 tisíc liber.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články